News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Czarnecki ukąsił Legię

Emil Kopański

07.04.2014 13:33

(akt. 21.12.2018 15:18)

Nieco lepszy weekend mają za sobą wypożyczeni legioniści. Wysokie zwycięstwo odniósł GKS Tychy z Marcelem Gąsiorem w składzie. Bramkę w drugim kolejnym spotkaniu zapisał na swoim koncie Bartłomiej Czarnecki. Zapraszamy do zapoznania się z naszym tradycyjnym, cotygodniowym raportem.

Jakub Szumski (Piast Gliwice*) - Piast zremisował z Pogonią Szczecin 2:2. Z niezrozumiałych względów Szumski powędrował na ławkę rezerwowych.

Bartosz Żurek (Cracovia) – nie wystąpił w wygranym przez Cracovię 2:0 meczu z Górnikiem Zabrze. Nadal zmaga się z poważną kontuzją.

Aleksander Jagiełło (Lechia Gdańsk) – nie znalazł się w osiemnastce meczowej na spotkanie z Zagłębiem Lubin. Zagrał 90 minut w meczu rezerw Lechii z Bałtykiem Gdynia (1:2).

Patryk Mikita (Widzew Łódź) – Widzew niespodziewanie pokonał Wisłę Kraków 2:1, ale bez udziału Mikity. Ten zagrał w III-ligowych rezerwach przeciwko GKP Targówek (4:1). Na murawie spędził 64 minuty, po czym zmienił go Bartosz Narożnik.

Łukasz Bogusławski (Widzew Łódź) – rozegrał 90 minut w meczu rezerw Widzewa z GKP Targówek.

Mateusz Cichocki (Arka Gdynia) – po raz kolejny zagrał w pierwszym składzie Arki, tym razem przeciwko Okocimskiemu KS Brzesko (0:0).

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – z powodu czwartej żółtej kartki nie zagrał w spotkaniu z Flotą Świnoujście (1:2).

Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) – spotkanie z Flotą rozpoczął na ławce rezerwowych. Na boisko wszedł w 65. minucie, zastępując Tomasza Prejsa.

Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) – wyszedł na boisko w podstawowej jedenastce Dolcanu na mecz z Flotą i rozegrał 65 minut.

Marcel Gąsior (GKS Tychy) – GKS rozgromił na własnym boisku Puszczę Niepołomice 5:1. Gąsior zagrał przez 90 minut na dobrym poziomie, obejrzał też żółtą kartkę za faul na Pawle Moskwiku.

Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) – powoli wraca do zdrowia po poważnym urazie.

Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie zremisowało z Drutex-Bytovią Bytów 1:1. Grudniewski zagrał pełne 90 minut, prezentując przyzwoity poziom, bez większych błędów.

Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) – nie zagrał w meczu z Drutex-Bytovią.

Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) – nadal leczy skutki dość poważnej kontuzji. Pogoń wygrała w Siedlcach z Motorem Lublin 2:1.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – wreszcie wrócił na boisko po kontuzji. W meczu z Olimpią Zambrów (3:0) w ostatniej minucie gry zmienił Mateusza Pielaka.

Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) – pojawił się na boisku dopiero w 88. minucie meczu z Olimpią, zmieniając zdobywcę dwóch bramek, Adama Czerkasa.

Patryk Sokołowski (Olimpia Elbląg) – nie zagrał w wygranym przez Olimpię 2:0 meczu z Garbarnią Kraków.

Maciej Prusinowski (Olimpia Elbląg) – w spotkaniu z Garbarnią wyszedł na boisko w podstawowym składzie i został zmieniony w doliczonym czasie gry przez Patryka Oleksę.

Kordian Latos (Jarota Jarocin) – mecz z Gryfem Wejherowo (0:3) rozpoczął na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się w 79. minucie, zmieniając Jędrzeja Ludwiczaka. Wniósł do gry nieco ożywienia. Jarota znajduje się jednak w katastrofalnej sytuacji i tylko cud mógłby uratować przed spadkiem zespół Latosa.

Bartłomiej Czarnecki (Pilica Białobrzegi) – rozegrał 90 minut i zaliczył bramkę w drugim kolejnym meczu. W 52. minucie spotkania z rezerwami Legii Warszawa wykorzystał dośrodkowanie i pokonał Wojciecha Skabę.

Artur Dębiec (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki) – zaliczył 90 minut w wygranym 3:1 meczu z Wilgą Garwolin.

* - Szumski został sprzedany do Piasta, ale Legia nadal ma możliwość odkupienia bramkarza, więc nadal będziemy śledzić jego sytuację w klubie.