Wypożyczeni: Czyste konto Jałochy

Łukasz Pazuła

02.05.2016 09:55

(akt. 21.12.2018 15:18)

W ubiegłym tygodniu dyrektor sportowy SV Sandhausen, Otmar Schrok, powiadomił niemieckie media, iż Jakub Kosecki nie zostanie wykupiony przez „Biało-czarnych”. Skrzydłowy najprawdopodobniej wróci po sezonie do Legii. Reszta zawodników również nie miała powodów do radości po ostatniej ligowej kolejce. Piłkarze Arki Gdynia są o krok od awansu do Ekstraklasy, lecz po bezbramkowym remisie z Olimpią Grudziądz muszą jeszcze poczekać ze świętowaniem. Gracze z Zagłębia Sosnowiec przegrali 0:1, a wszyscy wypożyczeni legioniści nie zagrali pełnego spotkania. Zapraszamy na nasz raport.

Jakub Kosecki (SV Sandhausen) – - Jesteśmy zadowoleni z postawy Kuby. Żałujemy, że go stracimy, ale nie jesteśmy w stanie zapłacić za niego 500 tys. euro - powiedział dla rnz.de Otmar Schrok, dyrektor sportowy Sandhausen. Kosecki nie zostanie więc wykupiony przez niemiecki klub i prawdopodobnie wróci do Warszawy (wiecęj informacji znajdziecie tutaj). Jego drużyna w ubiegłym tygodniu nie rozgrywała żadnego meczu. W poniedziałek o 18:30 zmierzy się z Karlsruher S.C.

Arkadiusz Piech (AEL Limassol) – AEL wygrał na wyjeździe 1:0 z Aris Limassol. Piech zagrał 80 minut i został ukarany żółtą kartką.

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) – Wigry zremisowały na swoim stadionie 0:0 z Miedzią Legnica. Kalinkowski zagrał cały mecz.

Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) – Kozak na murawie pojawił się w 36. minucie spotkania. Pomocnik zastąpił Omara Santanę.

Michał Bajdur (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie przegrało 0:1 z Rozwojem Katowice u siebie. Bajudr na murawie przebywał przez 67 minut. Zastąpił go Martin Pribula.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – Arak na placu gry pojawił się w 68. minucie. Wypożyczony napastnik zmienił Michała Fidziukiewicza.

Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec) – Bartczak w 73. minucie został zmieniony przez Jakuba Wilka.

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – Chrobry nie rozgrywał żadnego meczu w ubiegłym tygodniu. Drużyna z Głogowa dostała trzy punkty w pierwszej lidze za walkower z Dolcanem Ząbki.

Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) – Pogoń wygrała u siebie 1:0 z GKS-em Bełchatów. Dzięcioł nie znalazł się jeszcze w kadrze meczowej.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) –  Arka już w ubiegły weekend mogła sobie zapewnić awans do Ekstraklasy. Gdynianie zremisowali jednak 0:0 z Olimpią Grudziądz i na świętowanie muszą jeszcze poczekać. Jałocha zagrał cały mecz i zachował czyste konto.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Szwoch rozegrał całe spotkanie ze Olimpią Grudziądz.