News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Czyste konto Majeckiego

Łukasz Pazuła

03.09.2017 22:00

(akt. 21.12.2018 15:17)

W minionym weekendzie tylko kilku wypożyczonych legionistów mogło zaprezentować swoje umiejętności w meczu o stawkę. Warto jednak odnotować, że Radosław Majecki zachował czyste konto w spotkaniu reprezentacji Polski do lat 20. ze Szwajcarią. Zapraszamy na nasz raport.

Sandro Kulenović (Juventus F.C.) – Primavera swoje rozgrywki rozpocznie 9 września.

Tin Matić (MFK Zemplin Michalovce) – Przerwa na reprezentację.

Sadam Sulley (MFK Zemplin Michalovce) - Jak wyżej.

Konrad Michalak (Wisła Płock) – Michalak został powołany do reprezentacji Polski u-21. Wypożyczony legionista nie znalazł się jednak w kadrze na spotkanie z Gruzją, w którym Polacy zwyciężyli 3:0. Pomocnik zagrał natomiast cały sparing z Lechem Poznań. Zespół Czesława Michniewicza przegrał 0:1.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Arka zagrała sparing z Wisłą Płock. Gdynianie wygrali 2:1 w Gniewinie. Szwoch grał całą pierwszą połowę.

Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) – Pogoń rozegrała dwa mecze w ubiegłym tygodniu. Najpierw zremisowała u siebie z Chrobrym Głogów 1:1, a następnie przegrała na wyjeździe 1:4 z Bytovią Bytów. Szrek w pierwszym meczu grał 75 minut i został zmieniony przez Dawida Kieplina. Zanim jednak zszedł do szatni, przeprowadził dobrą kontrę swojej drużyny, ale akcja nie została zakończona golem. Wypożyczony legionista drugie spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Adrian Małachowski (Pogoń Siedlce) – Małachowski w pierwszym spotkaniu nie znalazł się w kadrze meczowej. W spotkaniu z Bytovią grał przez 90 minut.

Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – Podbeskidzie rozegrało sparing u siebie z GKS-em Tychy. Gospodarze przegrali 1:2. Kozak na boisku przebywał przez 66 minut.

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – Hołownia został powołany do reprezentacji Polski u-20. Obrońca zagrał cały mecz ze Szwajcarią. Polacy zremisowali u siebie 0:0. To był pierwszy mecz biało-czerwonych w Elite League, który powstał zamiast Turnieju Czterech Narodów.

Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) – Nawotka również zagrał ze Szwajcarią. W 79. minucie zmienił Denisa Gojkę.

Rafał Makowski (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie przegrało sparing z Slezsky FC Opawa 1:3. Makowski nie wystąpił w tym meczu.

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) – Sanogo wszedł na boisko w sparingu w drugiej połowie. Zmienił Jana Janosza.

Radosław Majecki (Stal Mielec) – Majecki zagrał w meczu reprezentacji Polski u-20 ze Szwajcarią. Bramkarz zachował czyste konto.

Michał Suchanek (Górnik Łęczna) – Górnik przegrał 1:2 na wyjeździe w lidze ze Stomilem Olsztyn. Suchanek grał przez 84 minuty i został zmieniony przez Sebastiana Szerszenia.

Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) – Puszcza sparing 1:2 z Cracovią na wyjeździe. Leleno nie grał w tym meczu.