Wypożyczeni: Czyste konto Szumskiego, błąd Jałochy

Łukasz Pazuła

24.10.2016 07:46

(akt. 21.12.2018 15:18)

Konrad Jałocha w zeszłym tygodniu znalazł się w jedenastce kolejki Lotto Ekstraklasy, ale teraz w spotkaniu z Pogonią Szczecin popełnił błąd, po którym jego drużyna straciła drugą bramkę. Lepszy występ zanotował inny wypożyczony bramkarz Legii. Jakub Szumski zachował czyste konto w meczu z Wigrami Suwałki. Zapraszamy na nasz cotygodniowy raport.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – Arka przegrała na własnym stadionie 0:3 z Pogonią Szczecin. Jałocha zagrał cały mecz. Wypożyczony legionista popełnił błąd przy drugiej straconej bramce. Bramkarzowi wyślizgnęła się piłka z rąk po dośrodkowaniu i wpadła ona prosto pod nogi Adama Frączczaka, który nie miał problemów, żeby skierować ją do siatki.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Szwoch zanotował 57 minut w spotkaniu z Pogonią. Pomocnik został zastąpiony przez Rafała Siemaszkę.

Michał Masłowski (Piast Gliwice) – Piast przegrał na wyjeździe 2:3 z Lechią Gdańsk. Masłowski grał w tym meczu przez 86 minut. Zastąpił go Tomasz Mokwa. „Masło” był bliski pokonania bramkarza biało-zielonych, lecz Vanja Milinković-Savić obronił jego uderzenie.

Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) – Ruch swoje spotkanie rozegra w poniedziałek o godzinie 18:00.

Alban Sulejmani (Pogoń Siedlce) – Pogoń zremisowała na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:0. Sulejmani całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Rafał Makowski (Pogoń Siedlce) – Makowski zagrał cały mecz z Podbeskidziem.

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) – Rezerwy Stomilu przegrały 0:2 z GKS-em Wikielec. Karbowiak wystąpił w tym spotkaniu od 1. minuty.

Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) – Wigry przegrały na wyjeździe 0:2 z Zagłębiem Sosnowiec. Kozak na placu gry pojawił się w 75. minucie, zmienił Łukasza Wrońskiego. Wypożyczony legionista otrzymał żółtą kartkę za faul na Kamilu Wiktorskim. Skrót z tego meczu zobaczycie tutaj.

Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec) – Bartczak zagrał cały mecz z Wigrami.

Arkadiusz Najemski (Zagłębie Sosnowiec) – Najemski również zanotował pełny występ przeciwko suwalczanom.

Konrad Handzlik (Zagłębie Sosnowiec) – Handzlik całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Jakub Szumski (Zagłębie Sosnowiec) – Szumski zagrał cały mecz z Wigrami, zanotował czyste konto. Golkiper w spotkaniu z suwalczanami wybronił kilka strzałów i pewnie wychodził do dośrodkowań.

Tin Matić (Zagłębie Sosnowiec) – Matić w 68. minucie zmienił strzelca pierwszego gola – Vamarę Sanogo. Wypożyczony napastnik oddał jeden groźny strzał z główki, ale jego uderzenie wybronił golkiper Wigier.

Arkadiusz Madeński (Legionovia Legionowo) – Legionovia zremisowała u siebie 1:1 z ROW 1964 Rybnik. Madeński pojawił się na murawie w 72. minucie, zmienił Pawła Garygę.

Ernest Dzięcioł (Legionovia Legionowo) – Dzięcioł zagrał cały mecz z ROW-em.