Wypożyczeni: Dobre zawody Konrada Jałochy

Emil Kopański

25.11.2013 15:12

(akt. 21.12.2018 15:18)

Dobiegła końca runda jesienna w I i II lidze. Ostatnia seria spotkań nie była najlepsza dla wypożyczonych z Legii zawodników. Żaden z nich nie trafił do siatki, nikomu też nie udało się zaliczyć asysty. Dobrze w meczu z Kolejarzem Stróże spisał się Konrad Jałocha. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cotygodniowym raportem.

Jakub Szumski (Piast Gliwice *) – wygrany 2:0 mecz z Zagłębiem Lubin spędził na ławce rezerwowych.

Damian Zbozień (Piast Gliwice *) – rozegrał 90 minut w spotkaniu z Zagłębiem. Zdołał oddać jeden strzał, lecz był on niecelny.

Bartosz Żurek (Cracovia) – mecz z Lechem Poznań w poniedziałek. Znalazł się wśród osiemnastu wybranych przez Wojciecha Stawowego zawodników.

Kamil Kurowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – zabrakło go w kadrze meczowej na spotkanie z Górnikiem Zabrze (0:2).

Aleksander Jagiełło (Podbeskidzie) – wszedł na boisko w 66. minucie meczu z Górnikiem. Nie zdołał pomóc zespołowi, zaliczając tylko jedno długie podanie.

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – znalazł się w podstawowej jednastce Dolcanu na mecz z Olimpią Grudziądz (2:1). W doliczonym czasie gry pierwszej połowy obejrzał żółtą kartkę.

Kamil Mazek (Dolcan) – trener Robert Podoliński zaufał Kamilowi od pierwszej minuty. Nie zawiódł się – Mazek rozegrał poprawne zawody przeciwko Olimpii Grudziądz, a w 78. minucie zmienił go Damian Jakubik.

Tomasz Prejs (Dolcan) – nie wystąpił w meczu z Olimpią.

Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) – rozegrał dobry mecz z Kolejarzem Stróże (1:1). Parował groźne strzały Marcina Stefanika, Wojciecha Trochima i Michała Bajdura. Pokonany został dopiero strzałem z rzutu karnego.

Michał Bajdur (Kolejarz Stróże) – rozegrał 85 minut w spotkaniu z Chojniczanką, a potem został zmieniony przez Patryka Szymańskiego. Zdołał oddać jeden dobry strzał z 18 metrów, ale bez zarzutu spisał się Konrad Jałocha.

Marcel Gąsior (GKS Tychy) –w 46. minucie meczu z Górnikiem Łęczna zmienił Patrika Carnotę. Nie odmienił obrazu gry, a GKS przegrał 0:2.

Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) – mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (0:0) rozpoczął na ławce rezerwowych. W 57. minucie spotkania zastąpił Jurija Mamajewa.

Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie zwyciężyło z Wartą Poznań 2:1. Grudniewski wyszedł w pierwszym składzie i spędził na murawie 90 minut. W 67. minucie obejrzał żółtą kartkę.

Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) – w przerwie meczu z Wartą zmienił Huberta Tylca. Był bardzo aktywny, jednak w jego poczynaniach brakowało dokładności i opanowania.

Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec) – nie zagrał w spotkaniu z Wartą.

Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) – Pogoń wygrała w Elblągu z tamtejszą Concordią 3:1, ale z powodu otrzymania czwartej żółtej kartki Stromecki nie zagrał w tym spotkaniu.

Kamil Dankowski (Legionovia) – nie zagrał w przegranym 0:1 meczu z Wisłą Puławy.

Kordian Latos (Legionovia) – podobnie jak Dankowski, nie wystąpił w spotkaniu w Puławach.

Paweł Wolski (Legionovia) – znalazł się w podstawowym składzie Legionovii. W 20. minucie zagroził bramce gospodarzy, ale poradził sobie Nazar Peńkoweć. Na 17 minut przed końcem zmienił go Rafał Maciejewski.

• - Szumski i Zbozień zostali sprzedani do Piasta, ale mają wpisaną w kontrakt klauzulę pozwalająca Legii na ich odkupienie. Dlatego też będziemy cały czas śledzili ich losy.