Wypożyczeni: Dobry mecz Banasiaka

23.07.2011 20:05

(akt. 14.12.2018 01:06)

<p>Jak na razie wypożyczonych zostało czterech legionistów. Dobrze w barwach Olimpii Elbląg wypadł Adam Banasiak, który był jednym z wyróżniających się piłkarzy w swojej ekipie. Dobra postawa legionisty, nie uchroniła Olimpijczyków przed porażką z Górnikiem Łęczna. W zespole Piasta Gliwice, przez cały mecz występował Wojciech Lisowski. Na murawie nie pojawił się za to Daniel Łukasik, który nie ma jescze podpisanej umowy. Poniżej szczegóły.</p>

Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - Banasiak rozegrał naprawdę niezłe spotkanie przeciwko Górnikowi Łęczna. Olimpia przegrała 0:2, a katem "Olimpijczyków" był Prejuce Nakoulma. Nasz pomocnik potrafił dobrze dośrodkować oraz ciekawie rozegrać piłkę. W 17. minucie ujrzał żółty kartonik za faul, lecz tak naprawdę Adam trafił w piłkę. Został zmieniony w 71.minucie przez Andrzeja Matwijowa. W zespole rywali wystąpił Adrian Paluchowski, który opuścił murawę po kwadransie gry w drugiej połowie.

Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) -  Lisowski rozegrał całe spotkanie przeciwko Wiśle Płock. Gliwiczanie przegrali z Wisłą Płock 0:1 tracąc bramkę w końcowych minutach gry. Wojtek pokazał kilka ciekawych zagrań, ale nie mógł zapobiec stracie gola. W pojedynku z zespołem trenera Brosza, w barwach Nafciarzy do 70. minuty grał obserwowany przez Legię - Matar Guaye.

Daniel Łukasik (Piast Gliwice) - Nie zagrał w barwach Piasta, gdyż nie ma jeszcze podpisanej umowy z Gliwickim zespołem.

Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - "Ciupaga" dołączył do drużyny GKS-u, która przebywa na zgrupowaniu we Wronkach. Młody obrońca zagrał w ostatnim, wygranym 1:0 sparingu "Brunatnych" z cypryjskim Ermisem. Zbozień przebywał na boisku przez pełne 90 minut. Były zawodnik Sandecji niczym się nie wyróżnił, ale też nie popełnił żadnego błędu. Na wtorek została zaplanowana oficjalna prezentacja drużyny.