Wypożyczeni: Dobry mecz "Kosy", gol Mikołajczaka

11.03.2012 18:20

(akt. 11.12.2018 23:58)

<p>Bardzo dobry mecz w barwach Lechii Gdańsk rozegrał Jakub Kosecki. "Kosa" sprawiał wiele kłopotów obrońcom Górnika Zabrze, ale jego zespół zremisował 2:2. Gola dla Elany Toruń w sparingu z Wdą Świecie zdobył Radosław Mikołajczak. Z kolei Wojciech Lisowski z Piasta dostał żółtą kartkę w sparingu z Kolejarzem Stróże, mimo że wszedł na boisko dopiero w 83. minucie. Całe mecze w swoich drużynach rozegrali Srdja Kneżević, Marijan Antolović, Marcin Bochenek, Adam Banasiak, Mateusz Lisiecki i Paweł Broniszewski. Poniżej szczegóły.</p>

Jakub Kosecki (Lechia Gdańsk) - Lechia zremisowała z Górnikiem Zabrze 2:2, mimo że prowadziła do przerwy 2:0. Kosecki zagrał od początku do końca i zaliczył bardzo dobry mecz. "Kosa" szalał na skrzydle i był bardzo aktywny. Miał duży udział przy bramce Razacka Traore. Już teraz na forach Lechii można przeczytać głosy kibiców, którzy chcieliby pozostania Koseckiego na kolejny sezon.

Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - Zbozień nie znalazł się w kadrze na mecz z Widzewem. Spotkanie zakończyło się wygraną RTS-u 1:0.

Marijan Antolović (Borac Banja Luka) - Borac wygrał 1:0 z Kozarą Gradiska po bramce Nemanji Bibliji. Antolović rozegrał cały mecz i uratował swojej drużynie trzy punkty jedną ze swoich interwencji.

Srdja Kneżević (Borac Banja Luka) - Kneżević rozegrał z Kozarą 90 minut w obronie. Borac wygrał 1:0.

Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - Lisowski wrócił na początku tygodnia do ćwiczeń z drużyną po urazie kostki. Obrońca zagrał też w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem ligi. Piast przegrał z Kolejarzem Stróże 2:3. Piłkarz wypożyczony z Legii pojawił się na murawie w 83. minucie w miejsce Mateusza Matrasa. Legionista zdążył ujrzeć jeszcze żółtą kartkę.

Marcin Bochenek (Arka Gdynia) - Bochenek zagrał przez cały mecz w spotkaniu rezerw Arki z Gryfem Słupsk. Ekipa z Gdynii wygrała 4:3.

Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - W tygodniu zagrał cały mecz przeciwko rezerwom Lechii Gdańsk. Olimpia przegrała 1:2. W sobotę Olimpijczycy pokonali 1:0 Concordię Elbląg.

Mateusz Lisiecki (Olimpia Elbląg) - W tygodniu zagrał cały mecz przeciwko rezerwom Lechii Gdańsk. Olimpia przegrała 1:2. W sobotę Olimpijczycy pokonali 1:0 Concordię Elbląg.

Dawid Duda (Znicz Pruszków) - Duda zagrał przez cały mecz w środowym sparingu z Bronią Radom. Dawid nie wyszedł na murawę w sobotę kiedy Znicz zremisował z Wisłą Płock 0:0.

Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - Mikołajczak zagrał przez całe spotkanie z Wdą Świecie oraz zdobył jedną z dwóch bramek dla gospodarzy. Elana zremisowała 2:2. Był to ostatni sparing przed rozpoczęciem rundy wiosennej dla drużyny z Torunia.

Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - "Bronek" zagrał w całym sparingu Legionovii z Dolcanem Ząbki. Gospodarze przegrali 0:1. Spotkanie trwało tylko 45 minut. Wydaje się, że Broniszewski ma duże szanse na grę w pierwszej jedenastce "Novii".

Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - Na tydzień przed wznowieniem rozgrywek. MKS przegrał w ostatnim sparingu 1:2 z Górnikiem Konin.