News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Dobry mecz Suchanka, samobój Szwocha

Łukasz Pazuła

21.08.2017 05:49

(akt. 21.12.2018 15:17)

Arka Gdynia przegrała u siebie z Pogonią Szczecin 0:3, a jedną z bramek zdobył Mateusz Szwoch. Wypożyczony legionista próbował wybijać piłkę z własnego pola karnego, ale zrobił to na tyle niefortunnie, iż strzelił samobója. Bardzo dobry mecz natomiast zagrał Michał Suchanek. 21-latek zanotował asystę przy trafieniu Grzegorza Bonina i wywalczył rzut karny dla łęcznian.

Sandro Kulenović (Juventus F.C.) – Primavera swoje rozgrywki rozpocznie 9 września.

Tin Matić (MFK Zemplín Michalovce) – Zemplin wygrał na wyjeździe 2:1 z AS Trenczyn. Matić grał przez 79 minut.

Konrad Michalak (Wisła Płock) – Michalak nie dostał zgody od Legii, by wystąpić w meczu przeciwko mistrzom Polski.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Arka przegrała 0:3 u siebie z Pogonią Szczecin. Szwoch zagrał cały mecz i strzelił samobója.

Vamara Sanogo (Arka Gdynia) – Sanogo nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z Pogonią.

Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) – Pogoń zremisowała u siebie bezbramkowo z Wigrami Suwałki. Szrek nie znalazł się w kadrze meczowej.

Adrian Małachowski (Pogoń Siedlce) – Małachowski również nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z Wigrami.

Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – Podbeskidzie przegrało 0:4 na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. Kozak wszedł na boisko w 62. minucie. Zmienił Pawła Tomczyka.

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – Ruch wygrał 3:1 ze Stomilem Olsztyn. Hołownia zagrał cały mecz. – Towarzyszył mi na początku lekki stres, ale później mi się dobrze grało, mimo że to było moje pierwsze spotkanie. Jestem z siebie zadowolony tak samo jak z chłopaków. Musimy jednak pamiętać, że cały czas mamy minus dwa punkty. Pragniemy zmienić to już w najbliższym starciu – powiedział po spotkaniu wypożyczony legionista.

Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie przegrało na wyjeździe 1:4 z Miedzią Legnica. Nawotka grał przez 78 minut i miał jedną doskonałą okazję do strzelenia gola. Został zmieniony przez Patryka Mularczyka.

Rafał Makowski (Zagłębie Sosnowiec) – Makowski zagrał cały mecz z Miedzią.

Radosław Majecki (Stal Mielec) – Stal wygrała na wyjeździe 4:3 z Górnikiem Łęczna. Majecki zagrał cały mecz. Bramkarz nie miał szans przy straconych bramkach. Skrót zobaczycie tutaj.

Michał Suchanek (Górnik Łęczna) – Suchanek zagrał cały mecz ze Stalą. Wypożyczony legionista zanotował asystę oraz wywalczył rzut karny dla swojej drużyny.

Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) – Puszcza zremisowała u siebie 1:1 z Odrą Opole. Leleno nie znalazł się w kadrze meczowej.

Skrót meczu: Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec