Wypożyczeni: Dwa gole Yaxshiboyeva

14.02.2022 14:00

(akt. 14.02.2022 14:06)

W poprzednim tygodniu Jasurbek Yaxshiboyev (Sheriff Tyraspol) strzelił dwa gole w sparingu. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Jasurbek Yaxshiboyev (Liga mołdawska, Sheriff Tyraspol, rocznik 1997, prawoskrzydłowy/napastnik) – Sheriff wygrał 2:0 w sparingu z Dinamo-Auto Tyraspol. Uzbek strzelił oba gole.

Mateusz Kochalski (Ekstraklasa, Radomiak Radom, rocznik 2000, bramkarz) – Radomiak przegrał u siebie 0:1 z Rakowem Częstochowa w 21. kolejce ligowej. Kochalski oglądał spotkanie z ławki rezerwowych, a dzień później (13.02) rozegrał 90 minut w meczu towarzyskim z III-ligowym ŁKS-em Łagów (1:0).

Jakub Kisiel (I liga, Stomil Olsztyn, rocznik 2003, środkowy pomocnik) – Olsztynianie zagrali ostatnio dwa sparingi – z Radunią Stężyca (2:5) i Arką Gdynia (0:2). W pierwszym spotkaniu kontrolnym Kisiel rywalizował do 46. minuty, a w drugim pojawił się na murawie w 77. minucie.

Gabriel Kobylak (I liga, Puszcza Niepołomice, rocznik 2002, bramkarz) – Puszcza zremisowała 1:1 z Cracovią w grze kontrolnej. Kobylak znalazł się w wyjściowym składzie, został zmieniony w 60. minucie.

Nikodem Niski (II liga, GKS Bełchatów, rocznik 2002, prawy obrońca) – Drugoligowiec rozegrał w tamtym tygodniu dwa sparingi – z RKS-em Radomsko (0:3) i Pogonią Grodzisk Mazowiecki (4:2). Niski wystąpił w tym drugim meczu, grał do 69. minuty.