News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Dwie bramki Majchrzaka w sparingu Romy

31.12.2022 12:00

(akt. 31.12.2022 01:16)

Jordan Majchrzak zaczął trenować z pierwszą drużyną Romy, a 30 grudnia zagrał w dwóch sparingach "jedynki", strzelając dwa gole przeciwko "Giallorossim" z Primavery, z którymi ćwiczył w rundzie jesiennej. Szczegóły poniżej.

Jordan Majchrzak (napastnik; rocznik 2004; AS Roma U-19; Primavera) – W piątek pierwsza drużyna Romy zagrała dwa mecze towarzyskie. Najpierw zwyciężyła Viterbese (3:1), a potem pokonała kolegów z Primavery (2:1; 45-minutowa rywalizacja) po dwóch bramkach Majchrzaka, który od wtorku trenuje z "jedynką".

Wypożyczony zawodnik Legii wystąpił też w pierwszym, wspomnianym sparingu. Wszedł na boisko w 60. minucie (za Nicolo Zaniolo) i zaprezentował się bardzo solidnie – dobrze wychodził do podań, miał wygrane dryblingi, utrzymywał się przy piłce.

Joel Abu Hanna (stoper/lewy obrońca; rocznik 1998; Lechia Gdańsk; Ekstraklasa), Bartłomiej Ciepiela (środkowy pomocnik; rocznik 2001; Stal Mielec; Ekstraklasa), Gabriel Kobylak (bramkarz; rocznik 2002; Radomiak Radom; Ekstraklasa), Ramil Mustafajew (skrzydłowy; rocznik 2003; Stal Rzeszów; I liga), Patryk Pierzak (środkowy pomocnik; rocznik 2003; Górnik Łęczna, I liga), Maciej Kikolski (bramkarz; rocznik 2004; Pogoń Siedlce; II liga), Kacper Imiołek (lewy wahadłowy; rocznik 2003; Pogoń Grodzisk Mazowiecki; III liga) – Drużyny niebawem wrócą do treningów.