Emil Kopański

29.09.2014 19:00

(akt. 21.12.2018 15:18)

Kolejny weekend mają za sobą wypożyczeni legioniści. Z dobrej strony pokazali się Aleksander Jagiełło i Marcin Stromecki, którzy zapisali na swoim koncie asysty przy trafieniach kolegów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cotygodniowym raportem.

Henrik Ojamaa (Motherwell) – Motherwell doznało bolesnej porażki na własnym stadionie, ulegając Hamilton Academicals FC 0:4. Ojamaa rozegrał pełne 90 minut.

Marcel Gąsior (Pogoń Siedlce) – Pogoń przegrała przed własną publicznością z Dolcanem Ząbki 0:1 i zajmuje ostatnie miejsce w I lidze. Gąsior z powodu choroby nie znalazł się w osiemnastce meczowej.

Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) – nie zagrał w spotkaniu z Pogonią Siedlce.

Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) – w meczu z Pogonią znalazł się w podstawowej jedenastce drużyny Marcina Sasala. Zaliczył kilka dobrych dośrodkowań, a w 89. minucie zastąpił go Norbert Neumann.

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – nie zagrał w meczu z Pogonią.

Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) – nie było niespodzianki – Cichocki także w meczu z Pogonią rozegrał pełne 90 minut, zaliczając przyzwoite zawody.

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) – Arka zwyciężyła w Płocku tamtejszą Wisłę 1:0. Jagiełło wszedł na boisko w 61. minucie, zastępując Pawła Wojowskiego. Swoją obecność na murawie zaznaczył w 77. minucie. Legionista zagrał piłkę do Michała Szuberta, a ten pokonał bramkarza rywali, ustalając wynik meczu.

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) – zespół z Suwałk bezbramkowo zremisował z GKS Tychy. Kopczyński pojawił się na murawie w 64. minucie, zastępując Daniela Michałowskiego, a siedem minut przed końcowym gwizdkiem obejrzał żółtą kartkę za faul taktyczny.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – Legionovia przywiozła trzy punkty z trudnego terenu w Częstochowie, pokonując tamtejszy Raków 3:1. Dankowski rozegrał pełne 90 minut.

Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) – rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu z Rakowem. W 49. minucie dośrodkowaniem z rzutu rożnego zaliczył asystę przy trafieniu Mihy Goropevseka.

Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) – rozegrał cały mecz przeciwko drużynie z Częstochowy. Stracona bramka nieco obciąża jego konto – padła bowiem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, a piłka niedotknięta przez żadnego z zawodników zatrzepotała w siatce.

Jakub Arak, Przemysław Mizgała, Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) – mecz Zagłębia z Energetykiem ROW Rybnik został przełożony na 30 września.