Wypożyczeni: Ferie zimowe

Łukasz Pazuła

18.12.2017 17:55

(akt. 21.12.2018 15:17)

Tylko jeden wypożyczony legionista wystąpił w ubiegłym tygodniu na murawie w oficjalnym meczu. Mateusz Szwoch spotkanie z Pogonią Szczecin rozpoczął na ławce rezerwowych, a w 56. minucie zmienił Rafała Siemaszkę. Jego zespół przegrał jednak na wyjeździe 0:1.

Sandro Kulenović (Juventus FC) – Juniorzy Juventusu wygrali na wyjeździe 2:1 z Udinese. Kulenović nie grał w tym meczu.

Tin Matić (MFK Zemplin Michalovce) – W zeszłym tygodniu odbyła się ostatnia kolejka przed przerwą zimową w słowackiej ekstraklasie. Zemplin najbliższy mecz w lidze rozegra 17 lutego 2018 roku.

Sadam Sulley (MFK Zemplin Michalovce) – Jak wyżej.

Konrad Michalak (Wisła Płock) – Wisła Płock wygrała na wyjeździe z Legią Warszawa. Michalak nie mógł zagrać w tym spotkaniu.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Arka przegrała na wyjeździe z Pogonią Szczecin 0:1. Szwoch w 54. minucie zmienił Rafała Siemaszkę.

Jakub Szrek, Adrian Małachowski (Pogoń Siedlce), Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) Tomasz Nawotka, Rafał Makowski, Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) Radosław Majecki (Stal Mielec), Michał Suchanek (Górnik Łęczna), Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) – Reszta wypożyczonych piłkarzy nie grała, ponieważ rozgrywki I ligi mają przerwę do marca 2018.