Wypożyczeni: Gol Araka, dwie asysty Bartczaka

Łukasz Pazuła

30.05.2016 11:05

(akt. 21.12.2018 15:18)

Zagłębie Sosnowiec w końcu wygrało spotkanie na wyjeździe. Wcześniejsze ich mecze na obcych boiskach kończyły się porażką. Tym razem sosnowiczanie pokonali Chrobry Głogów 3:1, a duży wkład we wspomniane zwycięstwo mieli dwaj wypożyczeni legioniści. Robert Bartczak zanotował asystę przy pierwszym i ostatnim golu, a Arak zdobył bramkę, która pozwoliła jego drużynie objąć prowadzenie. Zapraszamy na nasz raport.

Jakub Kosecki (SV Sandhausen) – Koniec rozgrywek.

Arkadiusz Piech (AEL Limassol) – Koniec rozgrywek.

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) – Wigry zremisowały na wyjeździe 0:0 z Wisłą Płock. Kalinkowski zagrał cały mecz.

Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) – Kozak zagrał pełne 90 minut w spotkaniu z Wisłą i otrzymał żółtą kartkę.

Michał Bajdur (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie wygrało 3:1 z Chrobrym Głogów na wyjeździe. Bajdur na boisku pojawił się w 81. minucie zastępując Sebastiana Dudka.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – Arak w meczu z Chrobrym grał 67 minut. Napastnika zmienił Michał Fidziukiewicz. Wcześniej wypożyczony legionista strzelił gola.

Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec) – Bartczak z Chrobrym zagrał cały mecz. Pomocnik zanotował w tym spotkaniu dwie asysty.

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – Gąsior zagrał cały mecz z Zagłębiem.

Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) – Pogoń przegrała na wyjeździe 0:2 ze Stomilem Olsztyn. Dzięcioł cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) –  Arka wygrała walkowerem 3:0 z Dolcanem Ząbki.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Jak wyżej.