Wypożyczeni: Gol Grudzińskiego, czyste konto Kobylaka

22.11.2021 14:30

(akt. 22.11.2021 20:55)

W poprzednim tygodniu czyste konto zachował Gabriel Kobylak (Puszcza Niepołomice). Ponadto, gola dla rezerw Radomiaka Radom (klasa okręgowa) strzelił Mateusz Grudziński. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Jasurbek Yaxshiboyev (Liga mołdawska, Sheriff Tyraspol, prawoskrzydłowy/napastnik, rocznik 1997) – Sheriff wygrał na wyjeździe 3:1 z FC Floresti w 18. kolejce ligowej. Yaxshiboyeva zabrakło w kadrze meczowej, dał o sobie znać stary uraz. - Powiedziano, że potrzebna jest operacja. Ostateczną decyzję podejmiemy w porozumieniu z lekarzami klubu. W tej chwili nie wiadomo, kiedy wrócę na boiskopowiedział Uzbek.

Maciej Rosołek (I liga, Arka Gdynia, rocznik 2001, napastnik) – Arka przegrała na wyjeździe 0:1 z Zagłębiem Sosnowiec. Rosołek rywalizował do 80. minuty i został zmieniony. W 67. minucie wypożyczony legionista umieścił futbolówkę w siatce, ale gol nie został uznany. Okazało się, że Olaf Kobacki, który do niego podawał, wyjechał z piłką poza linię końcową.

Mateusz Kochalski (Ekstraklasa, Radomiak Radom, rocznik 2000, bramkarz), Mateusz Grudziński (Ekstraklasa, Radomiak Radom, rocznik 2000, stoper/lewy obrońca) – Kochalski i Grudziński rozegrali po 90 minut w spotkaniu drugiej drużyny (klasa okręgowa), która zwyciężyła 4:1 Jodłę Jedlnia-Letnisko. Drugiego gola dla rezerw, w 35. minucie, strzelił "Grudzień".

W poniedziałek (22.11) Radomiak wygrał na wyjeździe 2:0 z Zagłębiem Lubin w 15. kolejce PKO Ekstraklasy. Kochalski oglądał rywalizację z ławki rezerwowych, z kolei Grudzińskiego zabrakło w "dwudziestce" meczowej.

Gabriel Kobylak (I liga, Puszcza Niepołomice, rocznik 2002, bramkarz) – Puszcza bezbramkowo zremisowała u siebie z GKS-em Jastrzębie. Kobylak rozegrał całe spotkanie w bramce klubu z Niepołomic. Dla 19-latka to czwarte czyste konto w tym sezonie.

Jakub Czajkowski (II liga, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, rocznik 2002, lewy obrońca/pomocnik) – Zespół z Grodziska Mazowieckiego przegrał na własnym terenie 1:3 z Sokołem Ostróda. Czajkowski nie znalazł się w kadrze na sobotni mecz.