News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Gol i asysta Monety

Łukasz Pazuła

30.11.2015 11:50

(akt. 21.12.2018 15:18)

Za nami ostatnia kolejka I ligi w tym roku. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Łukasz Moneta, który w spotkaniu z Rozwojem Katowice zanotował asystę i strzelił gola. Mecz Dolcanu Ząbki z Miedzią Legnica został przełożony na najbliższy czwartek. W niedzielę zaś Zagłębie Sosnowiec rozegra swoje zaległe starcie z Zawiszą Bydgoszcz.

Jakub Kosecki (SV Sandhausen) – Sandhausen przegrało na wyjeździe 0:3 z MSV Duisburg. Kosecki rozegrał w tym spotkaniu 77 minut.

Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) – Olimpia zremisowała na własnym boisku 1:1 z Bytovią Bytów. Kurowski grał przez 67 minut i został zastąpiony przez Dejana Żigona.

Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) – Wigry wygrały 3:1 z Rozwojem Katowice na wyjeździe. Moneta w tym spotkaniu zanotował asystę i strzelił gola. Tygodnik „Piłka nożna” wybrał wypożyczonego legionistę do jedenastki 19. kolejki I ligi. Pomocnik na boisku przebywał przez 79 minut, zmienił go Mateusz Żebrowski.

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) – Kalinkowski w meczu z Rozwojem zaliczył pełne 90 minut.

Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) – Mecz Dolcanu z Miedzią Legnica został przełożony. – Przymrozki spowodowały, że murawa nie nadaje się do rozegrania meczu piłki nożnej. W trosce o zdrowie zawodników oraz poziom widowiska to spotkanie zostało przeniesione na 3 grudnia – powiedział rzecznik prasowy „Ząbkovii”.

Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) – Mecz Dolcanu został przełożony.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie wygrało u siebie z GKS-em Katowice 2:1. Arak zagrał całą pierwszą połowę. Po przerwie legionistę zmienił Łukasz Sołowiej.

Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – Mizgała nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z GKS-em.

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – Chrobry przegrał 0:1 z Pogonią Siedlce na wyjeździe. Gąsior nie znalazł się w kadrze meczowej na to spotkanie.

Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) – Dzięcioł zaliczył całe spotkanie w konfrontacji z Chrobrym Głogów.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – Arka wygrała 4:2 z Wisłą Płock na własnej arenie. Jałocha rozegrał pełne 90 minut.