Wypożyczeni: Gol Mikołajczaka [zobacz], Trochim wiceliderem

26.09.2010 21:24

(akt. 15.12.2018 12:55)

GKP Gorzów Wielkopolski wygrało 1:0 z KSZO Ostrowiec Sw. W meczu tym zagrali wszyscy wypożyczeni legioniści. Zwycięstwo ekipie GKP zapewnił jednak pomocnik Radosław Mikołajczak. Drużyna Bałtyku Gdynia w której ważną role odgrywa Wojciech Trochim awansowała po zwycięstwie 3:1 nad GKS Tychy na pozycję samodzielnego wicelidera II ligi gr. zachodniej.

Adam Banasiak(GKP Gorzów) - Grał od 61. minuty spotkania z KSZO. Zastąpił on Radosława Jasińskiego w wygranym 1:0 spotkaniu.

Radosław Mikołajczak (GKP Gorzów) - Grał przez pełne 90 minut. Zdobył zwycięską bramkę w 87. minucie przeciwko klubowi z Ostrowca Swiętokrzyskiego. Gol młodego pomocnika można zobaczyć tutaj

Maciej Górski (GKP Gorzów) - Podobnie jak Mikołajczak, rozegrał całe spotkanie.

Jakub Kosecki (ŁKS) - Zaliczył asystę i zagrał przez 83. minuty kiedy to zmienił go Damian Seweryn. O tym jak ważni w łódzkim klubie są legioniści byli i obecni piszemy na Legia.Net.

Piotr Wasikowski (Zawisza) - Nie zagrał w meczu Zawiszy Bydgoszcz z Nielbą Wągrowiec 5:1

Wojciech Trochim (Bałtyk) - Bałtyk Gdynia wygrał 3:1 z zespołem GKS Tychy. Udział w tym zwycięstwie miał Wojciech Trochim.