Wypożyczeni: Gol Nawotki, absurdalna czerwień Szreka

Łukasz Pazuła

06.11.2017 15:05

(akt. 21.12.2018 15:17)

Minął kolejny tydzień zmagań wypożyczonych legionistów. Na listę strzelców w ubiegły weekend wpisał się Tomasz Nawotka, który pokonał bramkarza Ruchu Chorzów silnym strzałem z lewej nogi. Jego zespół wygrał 2:1. Pecha miał natomiast Jakub Szrek. Obrońca w spotkaniu rezerw Pogoni Siedlce został niesłusznie ukarany czerwoną kartką.

Sandro Kulenović (Juventus FC) – Juniorzy Juventusu wygrali u siebie 2:0 z Fiorentiną. „Kulo” grał przez cztery minuty.

Tin Matić (MFK Zemplin Michalovce) – Zemplin przegrał na wyjeździe 0:1 z Tatranem Presov. Matić nie znalazł się w kadrze.

Sadam Sulley (MFK Zemplin Michalovce) – Sulley grał z Tatranem przez 72. minuty.

Konrad Michalak (Wisła Płock) – Wisła Płock przegrała u siebie 1:2 z Jagiellonią Białystok. Michalak grał przez 74 minuty i został zmieniony przez Semira Stilicia.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Arka przegrała u siebie 0:1 w derbach Trójmiasta z Lechią Gdańsk. Szwoch zagrał cały mecz.

Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) – Pogoń wygrała u siebie 3:2 na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. Szrek wszedł na boisko w 81. minucie spotkania. Zastąpił Damiana Świerblewskiego. Wypożyczony legionista zagrał też w rezerwach siedlczan. Drugi siedlecki zespół wygrał 2:1 z MKS-em Ciechanów. Obrońca dostał dwie żółte, a w konsekwencji czerwoną kartkę, chociaż nie powinien został wykluczony z boiska, ponieważ defensor kolejne napomnienie dostał za faul Małachowskiego, a nie za swoje przewinienie.

Adrian Małachowski (Pogoń Siedlce) – Małachowski zagrał cały mecz w rezerwach. Wypożyczony legionista powinien otrzymać żółtą kartkę, ale sędzia omyłkowo napomniał Szreka.

Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – Podbeskidzie przegrało na wyjeździe 0:3 z Wigrami Suwałki. Kozak zaliczył pełny występ, obejrzał też żółtą kartkę.

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – Ruch przegrał na wyjeździe 1:2 z Zagłębiem Sosnowiec. Hołownia zagrał cały mecz. Zobaczył żółtą kartkę.

Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) – Nawotka zagrał 89 minut z Ruchem i strzelił gola. Wypożyczonego legionistę zmienił Nuno Malheiro (skrót tutaj).

Rafał Makowski (Zagłębie Sosnowiec) – Makowski poza kadrą meczową.

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) – Sanogo został zmieniony w 74. minucie przez Wojciecha Łuczaka.

Radosław Majecki (Stal Mielec) – Stal przegrała 1:3 ze Stomilem Olsztyn. Majecki zagrał cały mecz. (Skrót tutaj)

Michał Suchanek (Górnik Łęczna) – Górnik przegrał 1:3 z Rakowem Częstochowa. Suchanek nie znalazł się w kadrze.

Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) – Leleno nie znalazł się w kadrze na mecz z Pogonią Siedlce.