Wypożyczeni: Gol Niezgody, asysta Masłowskiego

Łukasz Pazuła

03.10.2016 01:07

(akt. 21.12.2018 15:18)

Jarosław Niezgoda po raz pierwszy zagrał w podstawowym składzie chorzowian. Napastnik odwdzięczył się trenerowi za zaufanie i strzelił swojego premierowego gola w Ekstraklasie. Jego Ruch jednakże przegrał 1:2 z Zagłębiem Lubin. Michał Masłowski natomiast pomógł swojej drużynie w zwycięstwie z Arką Gdynia. Pomocnik na murawie zameldował się w 85. minucie, ale chwilę potem asystował przy bramce Heberta, która przechyliła szale zwycięstwa na stronę wicemistrzów Polski.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – Arka przegrała u siebie 1:2 z Piastem Gliwice. Jałocha zagrał całe spotkanie. Bramkarz nie miał szans przy strzałach zawodników wicemistrza Polski.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Szwoch również zagrał całe spotkanie z Piastem.

Michał Masłowski (Piast Gliwice) – Masłowski w spotkaniu z Arką pojawił się na murawie w 85. minucie. Zmienił strzelca pierwszego gola – Gerarda Badię. „Masło” asystował przy drugiej bramce dla wicemistrzów Polski. Pomocnik dograł futbolówkę z rzutu rożnego, a Hebert głową wykończył całą akcję. Gola zobaczycie tutaj.

Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) – Ruch przegrał z Zagłębiem Lubin u siebie 1:2. Jedynego gola dla chorzowian strzelił Niezgoda, który pierwszy zagrał od początku spotkania w zespole Waldemara Fornalika. Napastnik oprócz zdobytej bramki, kreował sytuacje kolegom i dobrze utrzymywał się przy piłce. W 64. minucie został zmieniony przez byłego legionistę – Jakuba Araka. Skrót z tego meczu zobaczycie tutaj.

Alban Sulejmani (Pogoń Siedlce) – Pogoń wygrała u siebie 1:0 ze Stomilem Olsztyn. Sulejmani całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Rafał Makowski (Pogoń Siedlce) – Makowski zagrał 62. minuty ze Stomilem. Pomocnik został zmieniony przez  Marcina Paczkowskiego.

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) – Karbowiak nie znalazł się w kadrze zespołu na mecz z Pogonią.

Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) – Wigry zremisowały bezbramkowo z MKS-em Kluczbork na wyjeździe. Kozak na boisko wszedł w 58. minucie. Pomocnik zmienił Łukasza Wrońskiego i otrzymał żółtą kartkę za próbę wymuszenia faulu.

Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie zremisowało na wyjeździe z Wisłą Puławy 1:1. Bartczak na boisko wszedł w 58. minucie. Zastąpił Dawida Ryndaka.

Arkadiusz Najemski (Zagłębie Sosnowiec) – Najemski zaliczył całe spotkanie z Wisłą. Obrońca otrzymał żółtą kartkę za faul na Sebastianie Głazie.

Konrad Handzlik (Zagłębie Sosnowiec) – Handzlik cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Jakub Szumski (Zagłębie Sosnowiec) – Szumski zagrał cały mecz z Wisłą. Przy bramce Michała Budzyńskiego nie miał żadnych szans.

Tin Matić (Zagłębie Sosnowiec) – Matić cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Arkadiusz Madeński (Legionovia Legionowo) – Legionovia wygrała u siebie 1:0 z GKS-em Bełchatów. Madeński cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Ernest Dzięcioł (Legionovia Legionowo) – Dzięcioł wszedł na boisko w 82. minucie. Zastąpił Michała Płonkę.