Wypożyczeni: Gol Piecha, asysta Szwocha, czyste konto Jałochy

Łukasz Pazuła

04.04.2016 11:11

(akt. 21.12.2018 15:18)

Minął kolejny tydzień zmagań dla wypożyczonych legionistów. Po krótkiej przerwie do gry wrócili Jakub Kosecki oraz Miłosz Kozak. Michał Bajdur również uporał się z urazem, lecz spotkanie z Miedzią Legnica przesiedział na ławce rezerwowej. Gola dla swojej drużyny strzelił Arkadiusz Piech. Z dobrej strony zaprezentował się również Mateusz Szwoch, który zaliczył asystę przy bramce Dariusza Formelli.

Jakub Kosecki (SV Sandhausen) – Sandhausen przegrało na wyjeździe 0:2 z 1. FC Kaiserslautern. Kosecki rozpoczął mecz na ławce rezerwowej, na boisku pojawił się w 86. minucie spotkania.

Arkadiusz Piech (AEL Limassol) – AEL zremisował na wyjeździe 1:1 z Pafos FC. Piech zagrał cały mecz i strzelił jedynego gola dla swojej drużyny.

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) – Wigry zremisowały na swoim boisku 2:2 z MKS-em Kluczbork. Drużyna gospodarzy prawie całą drugą połowę grała w osłabieniu. Cały mecz zaliczył Kalinkowski.

Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) – Kozak w meczu z MKS-em grał 84. minuty. Pomocnik został zmieniony przez Damiana Gąskę. Wcześniej legionista został upomniany żółtą kartką.

Michał Bajdur (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie przegrało na własnym stadionie 0:1 z Miedzią Legnica. Powracający po kontuzji Bajdur całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – Arak zaliczył pełne spotkanie z Miedzią.

Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec) – Bartczak również rozegrał całe sotkanie.

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – Chrobry przegrał na swoim obiekcie 1:2 z Rozwojem Katowice. Gąsior nie znalazł się w osiemnastce meczowej na tę potyczkę.

Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) – Pogoń przegrała na wyjeździe 0:3 z Arką Gdynia. Dzięcioł nie zagrał z powodu kontuzji.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) –  Jałocha zagrał pełne 90 minut w konfrontacji z Pogonią. Bramkarz zachował czyste konto. Skrót z tego spotkania zobaczycie tutaj.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Szwoch zaliczył asystę przy pierwszej bramce dla swojej drużyny. Pomocnik zszedł z murawy w 79. minucie spotkania, a zastąpił go Michał Nalepa.