Wypożyczeni: Gol Piecha i asysta Bartczaka

Łukasz Pazuła

14.03.2016 09:40

(akt. 21.12.2018 15:18)

Pierwszoligowcy powoli się rozkręcają, kiedy na pełnych obrotach od dawna pracuje Arkadiusz Piech. Wypożyczony napastnik Legii strzelił kolejnego gola dla swojej drużyny. Asystę w swoim spotkaniu zanotował natomiast Robert Bartczak. Trzech legionistów w ubiegłym tygodniu nie wystąpiło w żadnym starciu: Jakub Kosecki, Michał Bajdur oraz Ernest Dzięcioł.

Jakub Kosecki (SV Sandhausen) – Sandhausen zwyciężyło u siebie z Fortuną Dusseldorf 1:0. Kosecki nie znalazł się w kadrze meczowej.

Arkadiusz Piech (AEL Limassol) – AEL wygrało na wyjeździe 2:1 z Doxą Katokopia. Piech zszedł z boiska w 90. minucie, w tym czasie zdążył strzelić gola i otrzymać żółtą kartkę.

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) – Wigry zremisowały na wyjeździe 0:0 z Bytovią Bytów. Kalinkowski rozegrał pełny mecz.

Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) – Kozak wszedł na plac gry w 62. minucie. Wypożyczony legionista zmienił Omara Santanę.

Michał Bajdur (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie zremisowało 2:2 z Arką Gdynia na wyjeździe. Bajdur nie znalazł się w kadrze meczowej na to spotkanie.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – Arak w meczu z Arką zagrał 76 minut. Napastnik został zastąpiony przez Jakuba Wilka.

Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec) – Bartczak na murawie pojawił się po przerwie. Pomocnik zmienił Dawida Ryndaka i asystował przy drugiej bramce swojego zespołu. Skrót meczu zobaczycie tutaj.

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – Chrobry zremisował na wyjeździe 1:1 z GKS-em Bełchatów. Gąsior zaliczył pełne 90 minut.

Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) – Pogoń zremisowała u siebie 0:0 z Wisłą Płock. Siedlczanie zagrali pierwszy raz na swoim stadionie przy sztucznym oświetleniu. Dzięcioł nie znalazł się w kadrze meczowej z powodu kontuzji.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – Jałocha zagrał cały mecz z Zagłębiem.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Szwoch w meczu z Zagłębiem biegał po murawie 69 minut. Pomocnik został zmieniony przez Rafała Siemaszko.