Wypożyczeni: Gol Szwocha

Łukasz Pazuła

01.05.2017 09:59

(akt. 21.12.2018 15:17)

Wypożyczeni legioniści nie mogą ostatnich tygodni zaliczyć to udanych. Nawet Mateusz Szwoch nie powinien mieć powodów do radości, mimo że strzelił swojego trzeciego gola w Lotto Ekstraklasie. Jego Arka Gdynia zremisowała u siebie z Piastem Gliwice 1:1. We wspomnianym spotkaniu nie wystąpił Konrad Jałocha, który zmaga się z drobnym mięśniowym urazem. Zapraszamy na nasz raport.

Steeven Langil (Waasland-Beveren) – Waasland rozegrał dwa mecze w ubiegłym tygodniu. Najpierw wygrał na wyjeździe 2:0 z Standard Liege, a później przegrał u siebie 0:1 z Sint-Truidense VV. Langil w obydwu spotkaniach nie znalazł się w kadrze meczowej. Piłkarz jest kontuzjowany.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – Arka zremisowała u siebie 1:1 z Piastem Gliwice. Jałocha nie znalazł się w kadrze meczowej, ponieważ dolegał mu drobny uraz mięśniowy.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Szwoch zagrał 75 minut z Piastem. Zastąpił go Luka Zarandia. Zanim jednak „Szwochinho” zszedł z boiska strzelił gola z rzutu karnego i otrzymał żółtą kartkę.

Michał Masłowski (Piast Gliwice) – Masłowski w spotkaniu zanotował 80 minut gry. Pomocnika zmienił były legionista – Stojan Vranjes.

Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) – Ruch zremisował 1:1 z Wisłą Płock na wyjeździe. Niezgoda w 59. minucie został zmieniony przez Jakuba Araka, który później doprowadził do wyrównania. Wypożyczony legionista, zanim zszedł z murawy, raz otworzył drogę do bramki Bartoszowi Nowakowi, ale pomocnik nie skorzystał z podania napastnika „Niebieskich”.

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) – Rezerwy Stomilu przegrały z Zatoką Braniewo 2:6. Karbowiak zagrał cały mecz.

Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) – Wigry wygrały u siebie 2:0 z MKS-em Kluczbork. Kozak wszedł na boisku w 71. minucie, zastąpił Kamila Zapolnika.

Adam Ryczkowski (Wigry Suwałki) – Ryczkowski w 82. minucie zmienił Kamila Adamka.

Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie wygrało u siebie 3:1 z Wisłą Puławy. Bartczak zagrał cały mecz.

Arkadiusz Najemski (Zagłębie Sosnowiec) – Najemski nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z Wisłą.

Jakub Szumski (Zagłębie Sosnowiec) – Szumski nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z Wisłą.

Konrad Michalak (Zagłębie Sosnowiec) – Michalak zagrał cały mecz z Wisłą.

Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów) – Chrobry wygrał 2:0 z Górnikiem Zabrze. „Wietes” zagrał cały mecz.

Michał Suchanek (Chojniczanka Chojnice) – Chojniczanka przegrała u siebie 1:2 z Sandecją Nowy Sącz. Suchanek nie znalazł się w kadrze meczowej na to spotkanie.

Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) – Pogoń zremisowała na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn 1:1. Szrek nie znalazł się w kadrze meczowej, ponieważ dokuczał mu uraz pleców.

Arkadiusz Madeński (Legionovia Legionowo) – Madeński w ubiegłą środę przeszedł operację. Zabieg przeszedł pomyślnie. Zawodnik niedługo rozpocznie rehabilitację.

Ernest Dzięcioł (Legionovia Legionowo) – Legionovia przegrała na wyjeździe 2:3 z GKS-em Bełchatów na wyjeździe. Dzięcioł cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Michał Trąbka (Rozwój Katowice) – Rozwój zremisował na wyjeździe z Polonią Bytom 1:1. Trąbka w 82. minucie został zmieniony przez Bartosza Marchewkę.