News: Wypożyczeni: Wolski strzela dla Polski

Wypożyczeni: Gol Wasikowskiego

29.10.2012 18:24

(akt. 04.01.2019 12:14)

Tym razem większość piłkarzy wypożyczonych z Legii nie zagrała w swoich klubach. Jedni z powodu chorób i kontuzji, inni po prostu nie złapali się do kadry meczowej. Na wyróżnienie zasłużył Piotr Wasikowski, który zdobył bramkę dla Pogoni Siedlce w spotkaniu z Siarką Tarnobrzeg.

Damian Zbozień (Piast Gliwice) - Poza kadrą meczową - powodem wstrżaśnienie mózgu i drobne pęknięcie podstawy czaszki

Jakub Szumski (Piast Gliwice) -
Cały mecz z Legią obejrzał z ławki rezerwowych.

Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) -
"Lisek" odpoczywa od piłki po zabiegu serca. Na razie najważniejszy jest geo powrót do zdrowia. Można z góry założyć, że Wojtek nie zagra w tej rundzie.

Marijan Antolović (Żeljeżnicar Sarajevo) -
Cały mecz "Antka" bez puszczonego gola w wygranym spotkaniu z Olimpic. Zespół Marijana zajmuje drugie miejsce w tabeli mając tyle samo punktów co FK Sarajevo

Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) -
"Wasik" rozpoczął mecz w pierwszym składzie i już w 3 minucie umieścił piłkę w siatce bramkarza Siarki Tarnobrzeg. Jego zespół całe spotkanie wygrał 2:1, a Wasikowski mająć żółta kartkę na koncie został zmieniony w 66 minuci epsotkania.

Kacper Starek (Pogoń Siedlce) -
Nie wystąpił w meczu z Siarką

Paweł Zieliński (Stal Stalowa Wola) - Nie zagrał w przegranym 1:2 meczu z Garbarnią Kraków.