Wypożyczeni: Gol Zboźnia, kartka Banasiaka

01.05.2011 17:18

(akt. 14.12.2018 11:52)

<p>Drużyna GKP Gorzów Wielkopolski jednak kontynuuje grę w pierwszej lidze. Borykająca się z kłopotami finansowymi ekipa, która chyba dla oszczędności zamknęła oficjalną klubową witrynę, przegrała z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:2. W składzie GKP wystąpili Maciej Górski i Adam Banasiak. Nasz pomocnik ujrzał w tym pojedynku żółtą kartkę. Winnym meczu bramkę dla Sandecji zdobył Damian Zbozień, a jego klub pokonał Termalicę Nieciecza 4:0. Znowu nie zagrał Piotr Wasikowski w Zawiszy, a w Pogoni na murawie przeciwko Podbeskidziu nie pojawił się Kamil Majkowski. Poniżej szczegóły. </p>

Damian Zbozień (Sandecja Nowy Sącz) - Sandecja rozgromiła Termalicę Nieciecza 4:0. Damian Zbozień przebywał na boisku przez całe spotkanie. Na dodatek młody obrońca wpisał się na listę strzelców w 63. minucie po tym jak główką skierował piłkę do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Piotr Wasikowski (Zawisza Bydgoszcz) - "Wasik" nie wystąpił w spotkaniu przeciwko liderowi II Ligi zachodniej - Olimpii Grudziądz. Zawisza pokonał rywala 2:1 po zaciętym meczu na stadionie przygotowywanym już do wtorkowego finału Pucharu Polski.

Radosław Mikołajczak (GKP Gorzów Wielkopolski) - Mikołajczak nie gra w barwach GKP gdyż jego zachowanie nie spodobało się trenerowi Pawlakowi. Legionista odmówił wyjazdu na mecz do Wodzisławia Śląskiego.

Adam Banasiak (GKP) - GKP uległo KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:2, a Adam Banasiak grał przez pełne 90. minut. Obejrzał również żółty kartonik.

Maciej Górski (GKP) - "Góral" wystąpił w całym spotkaniu przeciw KSZO.

Kamil Majkowski (Pogoń Szczecin) - "Majka" nie wystąpił przeciwko liderowi I ligi Podbeskidziu Bielsko Biała. "Portowcy" przegrali 1:2 na wyjeździe i znaleźli się w strefie spadkowej. Ekipa ze Szczecina ma jednak tyle samo punktów co GKP, Odra oraz Termalica, które zajmują bezpieczne lokaty.

Jakub Kosecki (ŁKS Łódź) - Kosecki zagrał do 85. minuty przeciwko Ruchowi Radzionków. Zastąpił go Marcin Adamski. Łodzianie przegrali 0:1, ale "Kosa" był jednym z wyróżniających się zawodników ŁKS-u.

Kostiantyn Machnowskyj (Obolon Kijów) - Obolon pokonał na własnym stadionie Ilczywiec Mariupol 2:0. Kostia nie może występować z powodów formalnych.

Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - Kotwica przegrała w finale okręgowego Pucharu Polski z Gwardią Koszalin 1:2.