Wypożyczeni: Gol Zboźnia

Źródło: Fakt, Legia.Net

12.06.2011 20:07

(akt. 14.12.2018 05:41)

<p>Większość legionistów rozgrywała w ten weekend swoje ostatnie mecze ligowe w sezonie. Tak naprawdę na boisku pojawili się tylko Damian Zbozień i Piotr Augustyniak. Pierwszy zdobył nawet gola dla Sandecji Nowy Sącz wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Poniżej szczegóły.</p>

Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - Zespół z Kołobrzegu uległ Kaszubii Kościerzyna 1:2. W meczu wystąpił Piotr Augustyniak.

Kamil Majkowski (Pogoń Szczecin) - Skrzydłowy nie zagrał w ostatnim meczu sezonu z GKS Katowice. "Portowcy" wygrali na wyjeździe 2:1 i w końcowym rozrachunku zajęli szóstą lokatę w tabeli. Co ciekawe kibice gospodarzy postawili w sali konferencyjnej... taczkę, którą chcieli wywieźć trenera Wojciecha Stawowego, lecz zamiast niego do dziennikarzy przyszedł asystent szkoleniowca.

Damian Zbozień (Sandecja Nowy Sącz) - Damian Zbozień zagrał w pojedynku z KSZO od pierwszej do ostatniej minuty. Obrońcy udało wpisać się na listę strzelców w 74. minucie, kiedy w swoim stylu zdobył gola główką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ekipa z Ostrowca Świętokrzyskiego po przegranej 1:3 spadła do drugiej ligi. Teraz Damian wraca na Łazienkowską i spróbuje przekonać do siebie Macieja Skorżę.

Jakub Kosecki (ŁKS Łódź) - ŁKS poniósł dotkliwą porażkę z Flotą Świnoujście 1:5. Przegrana popsuła trochę humory kibicom, którzy w ostatniej kolejce mieli fetować w Łodzi awans do Ekstraklasy. Kuba Kosecki nie pojawił się jednak na murawie.

Piotr Wasikowski (Zawisza Bydgoszcz) - "Wasik" nie pojawił się w składzie Zawiszy na mecz z Czarnymi Żagań. Zespół z Bydgoszczy po wygranej 2:1 mógł cieszyć się z awansu do pierwszej lig

Mateusz Rosłoń (MKS Kluczbork) - Wystąpił w sobotnim spotkaniu MKS Kluczbork z Ruchem Zdzieszowice. Legionista pojawił się na placu gry od początku drugiej połowy, kiedy MKS prowadził 2:1. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 6:2. Na razie nie wiadomo, czy legionista zostanie wypożyczony do zespołu z Kluczborka. Działacze tego klubu są także zainteresowani innym zawodnikiem Wojskowych z rocznika 1991 Marko Maticiem.