Wypożyczeni: Gole Zboźnia i Koseckiego

22.05.2011 20:35

(akt. 14.12.2018 08:33)

<p>Dwóch naszych piłkarzy zdobyło bramkę na wypożyczeniu. W Sandecji na listę strzelców wpisał się Damian Zbozień, który trafił do siatki po rzucie rożnym. Kuba Kosecki wykorzystał za to rzut karny, a jego drużyna pokonała Odrę 6:3. Sezon zakończył już na Ukrainie Kostia Machnowskyj, który niestety nie zagrał w żadnym meczu ligowym. Zaufanie trenera stracił w Zawiszy Piotr Wasikowski. W  piątoligowych rezerwach Pogoni ogrywa się Kamil Majkowski. Poniżej szczegóły. </p>

Damian Zbozień (Sandecja Nowy Sącz) - Zbozień zagrał przez pełne 90.minut spotkania. Sandecja zremisowała u siebie z GKS Katowice 1:1. Bramkę dla gospodarzy strzelił właśnie nasz zawodnik, który najwyżej wyskoczył do piłki, która zagrana była z rzutu rożnego.

Kamil Majkowski (Pogoń Szczecin) - Majkowskiego zabrakło w składzie Pogoni na mecz z Kolejarzem Stróże. "Majka" zagrał za to przez 80. minut w rezerwach "Portowców", które pokonały w piątej lidze Kłos Pełczyce 4:0. Pierwsza drużyna wygrała z Kolejarzem 2:0.

Jakub Kosecki (ŁKS Łódź) - "Kosa" zdobył jedną z bramek dla łódzkiego klubu, wykorzystując rzut karny. Kosecki został zmieniony w przerwie meczu przez Marcina Kaczmarka. ŁKS wygrał z Odrą Wodzisław...6:3. Hat-tricka w tym iście hokejowym spotkaniu zaliczył Marcin Mięciel

Piotr Wasikowski (Zawisza Bydgoszcz) - Znowu w meczu Zawiszy nie zagrał Piotr Wasikowski. "Wasik" od przyjścia do klubu trenera Adama Topolskiego praktycznie nie gra. Bez udziału naszego obrońcy zespół z Bydgoszczy pokonał Elanę Toruń 2:0.

Kostiantyn Machnowskyj (Obolon Kijów) - Obolon uległ Metalistowi Charków 0:2. Był to ostatni mecz zespołu Kostii w tym sezonie. Drużyna z Kijowa zajęła w lidze dziesiątą lokatę. Z powodów formalnych Machnowskyj nie zagrał żadnego meczu w ekipie, do której jest wypożyczony. Nie wiadomo jeszcze czy "Ruski" zostanie na Ukrainie czy wróci do Legii co jest jednak bardziej prawdopodobne.

Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - Augustyniak wystąpił w wygranym przez Kotwicę 2:1 meczu z Cartusią Kartuzy.