Wypożyczeni grają w cieniu Ekstraklasy

12.09.2010 21:15

(akt. 15.12.2018 14:43)

Do gry w barwach ŁKS-u wrócił Jakub Kosecki. Bramki jednak tym razewm nie strzelił ani on, ani żaden z pozostałych wypożyczonych zawodników. Drużyna "Kosy" wygrała w swojej klasie rozgrywkowej, a zwycięstwo łódzkiej dryżynie zapewnili eks-legionisci, Marcin Mięciel oraz Marcin Smoliński.

Adam Banasiak (GKP Gorzów) - Wszedł na boisko na początku drugiej połowy spotkania. Młody pomocnik był bliski zdobycia bramki, kiedy uderzał z dystansu. Jego drużyna przegrała z GKS Katowice 2:4.

Radosław Mikołajczak (GKP Gorzów) - W 85. minucie zmienił go Damian Jaroń, grał przeciętnie w meczu z GKS Katowice 2:4

Maciej Górski (GKP Gorzów) - Zaliczył cztero-minutowy epizod w przegranym spotkaniu z GKS 2:4.

Piotr Wasikowski (Zawisza) - Nie pojawił się na placu gry. Jego drużyna zremisowała z Rakowem Częstochowa 1:1

Wojciech Trochim (Bałtyk Gdynia) - Rozegrał całe spotkanie przeciwko Gornikowi Tychy 1:1.

Jakub Kosecki (ŁKS) - W 69. minucie został zmieniony przez Rafała Kujawę. Łódzki KS wygrał 2:1 z MKS Kluczbork. Swoją kluczową role potwierdził w łódzkim zespole Marcin Mięciel strzelając pierwszą bramkę. Zwycięskiego gola zdobył Marcin Smoliński.