News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Jagiełło strzela po raz pierwszy

Emil Kopański

11.11.2013 17:49

(akt. 21.12.2018 15:18)

W minionym tygodniu największe powody do radości spośród wypożyczonych legionistów miał Aleksander Jagiełło. Piłkarz Podbeskidzia Bielsko-Biała zdobył pierwszą bramkę w ekstraklasie. Miejsce w składzie Chojniczanki Chojnice na dobre stracił natomiast Konrad Jałocha. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cotygodniowym raportem.

Jakub Szumski (Piast Gliwice *) – cały mecz z Cracovią (1:1) spędził na ławce rezerwowych.

Damian Zbozień (Piast Gliwice *) – w meczu z Cracovią rozegrał pełne 90 minut, ale niczym szczególnym się nie wyróżnił.

Bartosz Żurek (Cracovia) – nie znalazł się w kadrze meczowej na mecz z Piastem. Rozegrał natomiast 78 minut w meczu rezerw z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska (2:2).

Kamil Kurowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – poza kadrą meczową w wygranym przez Podbeskidzie 3:1 meczu z Lechią Gdańsk.

Aleksander Jagiełło (Podbeskidzie) – w 80. minucie meczu ze Lechią zmienił Piotra Malinowskiego W doliczonym czasie gry po podaniu Marka Sokołowskiego zdołał strzelić gola, ustalając wynik spotkania.

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – rozegrał 90 minut w przegranym przez Dolcan 1:2 spotkaniu z Puszczą Niepołomice.

Kamil Mazek (Dolcan) – w 83. minucie meczu z Puszczą zmienił Piotra Bazlera.

Tomasz Prejs (Dolcan) – nie zagrał w spotkaniu w Niepołomicach.

Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) – Chojniczanka zremisowała z Energetykiem ROW Rybnik 1:1, ale bez udziału Jałochy, który cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Michał Bajdur (Kolejarz Stróże) – był jednym z najlepszych zawodników Kolejarza w meczu z GKS Bełchatów (0:0). Mocno pracujący pomocnik w 61. minucie został zmieniony przez Patryka Szymańskiego.

Marcel Gąsior (GKS Tychy) – GKS wygrał na własnym boisku z imiennikiem z Katowic 3:1. Gąsior wyszedł na boisko w podstawowej jedenastce. Rozegrał pełne 90 minut, a w 81. został upomniany żółtą kartką za faul na Przemysławie Pitrym.

Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) – nie zagrał w wygranym 2:1 meczu z Concordią Elbląg.

Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) – wystąpił w podstawowym składze Zagłębia w przegranym 1:2 meczu z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. Spędził na boisku 90 minut.

Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) – w 65. minucie spotkania z Ostrovią 1909 zastąpił Rafała Sadowskiego.

Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec) – w doliczonym czasie gry meczu z Ostrovią 1909 zmienił Radosława Kursę.

Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) – nie zaliczy minionego weekendu do udanych. Co prawda widziany był na boisku w Tarnobrzegu przez 90 minut, ale Pogoń przegrała z tamtejszą Siarką 1:4.

Kamil Dankowski (Legionovia) – Legionovia zremisowała bezbramkowo z Limanovią Limanowa, ale bez udziału Dankowskiego.

Kordian Latos (Legionovia) – nie zagrał w spotkaniu z Limanovią.

Paweł Wolski (Legionovia) – rozegrał 90 minut w meczu z Limanovią, ale niczym szczególnym się nie wyróżnił.

• - Szumski i Zbozień zostali sprzedani do Piasta, ale mają wpisaną w kontrakt klauzulę pozwalająca Legii na ich odkupienie. Dlatego też będziemy cały czas śledzili ich losy.