Wypożyczeni: Karny Koseckiego, czyste konto Jałochy

Łukasz Pazuła

14.09.2015 11:25

(akt. 21.12.2018 15:18)

Ostatni tydzień nie był najlepszy dla wypożyczonych legionistów. Tylko Konrad Jałocha mógł się cieszyć w pełni ze zwycięstwa swojej drużyny. Jego Arka wygrała 2:0 z Miedzią Legnica. Z pozostałych zespołów tylko Dolcan wygrał swoje spotkanie, ale w tym starciu nie wystąpił Michał Bajdur, a Mateusz Wieteska zaliczył jedynie symboliczne minuty. Pochwalić należy Jakuba Koseckiego, który wrócił po kontuzji, zagrał prawie cały mecz i wywalczył rzut karny.

Jakub Kosecki (SV Sandhausen) – Sandhausen zremisował u siebie 1:1 z VfL Bochum. Gol dla gospodarzy został strzelony z rzutu karnego, którego wcześniej wywalczył Kosecki. „Kosa”, mimo że wrócił dopiero po kontuzji, wyszedł na mecz w pierwszym składzie, a zszedł z boiska w doliczonym czasie gry drugiej połowy.

Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) – Olimpia przegrała 0:3 na wyjeździe z Wisłą Płock. Kurowski rozegrał całe spotkanie.

Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) – Wigry przegrały na własnym stadionie 0:1 z Chojniczanką Chojnice. Moneta zagrał w tym spotkaniu 61 minut i został zastąpiony przez Mateusza Żebrowskiego.

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) – Kalinkowski zaliczył pełne 90 minut w starciu z Chojniczanką.

Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) – Ząbkowianie wygrali 1:0 ze Stomilem Olsztyn. Bajdur cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) – „Wietes” wszedł na murawę w 89. minucie spotkania. Zmienił Daniela Ferugę.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie Sosnowiec przegrało 0:1 z GKS-em Bełchatów. Arak został upomniany przez arbitra żółtą kartką. Wypożyczony napastnik zszedł z murawy w 62. minucie. W jego miejsce wbiegł były legionista – Konrad Budek.

Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – Mizgała nie zagrał w meczu przeciwko GKS-owi Bełchatów.

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – Drużyna z Głogowa przegrała z Bytovią Bytów 0:1. Gąsior na płycie boiska przebywał przez 83 minuty i zobaczył w tym czasie żółtą kartkę. Wypożyczonego legionistę na murawie zastąpił Michał Michalec.

Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) – Pogoń przegrała na wyjeździe 2:3 z MKS-em Kluczbork. Dzięcioł zagrał cały mecz i zobaczył w tym spotkaniu żółtą kartkę.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – Arka wygrała na swoim stadionie 2:0 z Miedzią Legnica. Jałocha zagrał cały mecz.