Wypożyczeni: Kartka Banasiaka

21.08.2011 22:44

(akt. 13.12.2018 09:55)

<p>Trzech legionistów nie zagrało w meczach drużyn, do których są wypożyczeni. Wojciech Lisowski jest kontuzjowany, a jego Piast pokonał Wartę Poznań 3:1. Z kolei Jakub Chrostowski i Paweł Broniszewski nie mieli okazji wybiec na boisko, gdyż zmarł trener przeciwnej drużyny. Kartką w pierwszej lidze został ukarany Adam Banasiak, którego Olimpia Elbląg uległa Arce Gdynia 1:3. Zwycięstwo zanotował jedynie zespół Radosława Mikołajczaka. Szczegóły poniżej.</p>

Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - Olimpia nie wygrała jeszcze spotkania na zapleczu Ekstraklasy. Pierwsze zwycięstwo odniosła za to Arka, która okazała się lepsza od drużyny z Elbląga i pokonała ją 3:1. Banasiak zagrał przez 90 minut i został ukarany żółtą kartką.

Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - Zbozień grał przez cały mecz z Górnikiem Zabrze. Bełchatów przegrał 0:1, tracąc gola w ostatniej minucie gry. "Zboziu" zanotował przeciętny występ, a najwięcej pretensji można mieć o jego niecelne podania.

Jakub Chrostowski (Legionovia Legionowo) - Mecz Legionovii z ekipą z Otwocka został odwołany z powodu śmierci trenera Marcina Rzeszotka, który od lipca był pierwszym szkoleniowcem Startu. Nie jest jeszcze znany nowy termin pojedynku.

Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - Spotkanie Legionovii zostało odwołane.

Dawid Duda (Znicz Pruszków) - Duda zagrał pełne spotkanie w barwach zespołu z Pruszkowa. Znicz zremisował 1:1 ze Stalą Rzeszów.

Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - Piast bez Wojciecha Lisowskiego, wygrał 3:1 z Wartą Poznań. "Lisu" jest kontuzjowany i nie zagra jeszcze przez około trzy tygodnie

Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - Elana wygrała 2:0 z Turem Turek i jest wiceliderem grupy zachodniej II ligi. Mikołajczak zagrał przez pełne 90 minut.

Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - Rozegrał cały mecz dla zespołu z Kutna, który na wyjeździe bezbramkowo zremisował z Wartą Sieradz.