Wypożyczeni: Kiepski bilans legionistów

Łukasz Pazuła

20.04.2015 10:59

(akt. 21.12.2018 15:18)

Kiepski weekend zanotowali wypożyczeni legioniści. Tylko jeden zawodnik strzelił gola dla swojego zespołu. Był to Sebastian Szerszeń. Zaledwie siedmiu piłkarzy zagrało w pełnym wymiarze czasowym. Najgorszy występ zaliczył Henrik Ojamaa, który w 54. minucie spotkania otrzymał od arbitra czerwoną kartkę. Zapraszamy do zapoznania się z naszym tradycyjnym, cotygodniowym raportem.

Henrik Ojamaa (Sarpsborg 08) – Drużyna Sarpsborg 08 przegrała na wyjeździe 1:0 z Sandefjord. Estończyk rozpoczął mecz w pierwszej jedenastce, ale w 54. minucie spotkania otrzymał czerwoną kartkę.

Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów) – GKS Bełchatów dopiero dzisiaj rozegra swój mecz w Zabrzu przeciwko Górnikowi.

Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) – Zespół Kamila Kurowskiego przegrał w Lubinie 0:1. „Kura” wszedł w 71. minucie spotkania. Na boisku zastąpił Marcina Kaczmarka.

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) – Wigry Suwałki wygrały na własnym boisku 2:1 z Sandecją Nowy Sącz. Kopczyński zagrał cały mecz.

Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) – Moneta na boisku przebywał przez 72. minuty. Zmienił go Bartosz Biel.

Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) – Dolcan Ząbki przegrał 2:3 z Bytovią Bytów na wyjeździe. Cichocki zagrał całe spotkanie.

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – Długołęcki zagrał 90 minut i otrzymał żółtą kartkę.

Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) – Bajdur zaczął mecz w podstawowym składzie, ale w 86. minucie zszedł z boiska, a w jego miejsce wbiegł Sebastian Bartlewski.

Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) – Mikita nie znalazł się w kadrze meczowej.

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – Chrobry Głogów zremisował na wyjeździe 1:1 ze Stomilem Olstrzyn. Gospodarze jeszcze przed przerwą zaczęli grać w osłabieniu. Gąsior na murawie przebywał przez 78. minut. Zastąpił go Stepan Hirskyj.

Bartosz Żurek (Znicz Pruszków) – Bartosz Żurek w ubiegłym tygodniu wystąpił w meczu rezerw przeciwko reprezentacji Polski U-19. Zagrał całą drugą połowę. Pierwszy zespół Znicza Pruszków wygrał w weekend 2:0 z Górnikiem Wałbrzych. Pomocnik przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Jan Grzesik (Pogoń Siedlce) – Pogoń Siedlce na własnym boisku przegrała z GKS-em Katowice 1:3. Wypożyczony legionista zagrał całe spotkanie i został upomniany żółtym kartonikiem.

Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie Sosnowiec pokonało na wyjeździe Siarkę Tarnobrzeg 2:1. Wypożyczony obrońca rozegrał cały mecz i otrzymał od arbitra żółtą kartkę.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – Arak zagrał 89 minut przeciwko Siarce.

Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – W 65. minucie Mizgała zmienił Tomasza Szatana.

Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) – Legionovia wygrała na wyjeździe 1:0 z Limanovią Limianowa. Smyłek zagrał 90 minut.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – Zagrał cały mecz przeciwko Limanovii.

Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) – Nie zagrał w meczu z Limanovią.

Sebastian Szerszeń (OKS Start Otwock) – Szerszeń w ubiegłym tygodniu przebywał na konsultacji szkoleniowej w reprezentacji Polski U-19. Podopieczni Rafała Janasa zagrali sparing z rezerwami Znicza Pruszków. Wypożyczony napastnik grał przez 45 minut. W weekend zaś jego klub zremisował na wyjeździe 2:2 z WKS-em Wieluń. A Szerszeń strzelił jednego gola.