News: Wypożyczeni: Wolski strzela dla Polski

Wypożyczeni: Kiepski weekend legionistów

Emil Kopański

07.10.2013 17:19

(akt. 04.01.2019 12:14)

Miniony weekend nie był najlepszy dla wypożyczonych legionistów. Żaden z nich nie wystąpił w wygranym meczu swojego zespołu. Tylko pięciu graczy spędziło na boisku pełne 90 minut, żaden nie wpisał się na listę strzelców.

Jakub Szumski (Piast Gliwice *) – mecz w poniedziałek

Damian Zbozień (Piast Gliwice *)
 – mecz w poniedziałek

Bartosz Żurek (Cracovia) –
nie zagrał w wygranym 2:1 meczu z Jagiellonią Białystok. Nie pojawił się również w składzie rezerw.

Kamil Kurowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała) –
nie wystąpił w zremisowanym 0:0 meczu z Lechem Poznań.

Aleksander Jagiełło (Podbeskidzie
) – pojawił się na murawie w 63. minucie spotkania z Lechem, zmieniając Marka Sokołowskiego. Oddał trzy strzały na bramkę, w tym jeden celny.

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – Dolcan zremisował 1:1 w wyjazdowym meczu z Górnikiem Łęczna. Długołęcki pojawił się w wyjściowej jedenastce zespołu z Ząbek, a w 72. minucie został zmieniony przez Bartosza Osolińskiego.

Kamil Mazek (Dolcan) – w 57. minucie meczu z Górnikiem zmienił Łukasza Matuszczyka.

Tomasz Prejs (Dolcan) – nie zagrał w spotkaniu z Górnikiem.

Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice
) – zaliczył pełne 90 minut w spotkaniu z Okocimskim KS Brzesko. Niestety, Chojniczanka przegrała 0:1.

Michał Bajdur (Kolejarz Stróże)
 – wystąpił w pierwszym składzie Kolejarza w meczu z Miedzią Legnica (0:2). Został zmieniony przez Adriana Danka w 65. minucie.

Marcel Gąsior (GKS Tychy)
 – GKS przegrał na własnym terenie 1:3 z GKS Bełchatów. Gąsior rozegrał pełne 90 minut, został ukarany żółtą kartką.

Bartosz Widejko (Wigry Suwałki)
– w meczu na szczycie II ligi wschodniej Wigry przegrały na własnym terenie 0:2 ze Stalą Stalowa Wola. Widejko rozegrał pełne 90 minut.

Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec)
 – kolejny remis zaliczyło Zagłębie Sosnowiec, dzieląc się punktami z KS Polkowice (0:0). Grzesik nie wystąpił w sobotnim spotkaniu.

Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec) – zagrał w meczu z KS Polkowice, jednak mimo 90 minut na boisku nie dał rady poprowadzić sosnowiczan do zwycięstwa.

Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) – Pogoń rozbiła Legionovię Legionowo 4:2, lecz Stromecki nie wystąpił w tym spotkaniu.

Kamil Dankowski (Legionovia)
 – nadal pozostaje poza kadrą meczową Legionovii.

Kordian Latos (Legionovia)
 – nie wystąpił w meczu z Pogonią.

Paweł Wolski (Legionovia)
 – rozegrał pełne 90 minut, lecz tym razem nie wpisał się na listę strzelców w spotkaniu z Pogonią.

* - Szumski i Zbozień zostali sprzedani do Piasta, ale mają wpisaną w kontrakt klauzulę pozwalająca Legii na ich odkupienie. Dlatego też będzie cały czas śledzili ich losy.