Wypożyczeni: Kobylak obronił rzut karny

23.08.2021 11:00

(akt. 23.08.2021 01:32)

W poprzednim tygodniu rzut karny przeciwko Miedzi Legnica obronił Gabriel Kobylak (Puszcza Niepołomice). Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Mateusz Kochalski (Ekstraklasa, Radomiak Radom, rocznik 2000, bramkarz) – Radomiak zwyciężył u siebie 1:0 Wartę Poznań. Kochalski oglądał mecz z ławki.

Mateusz Grudziński (Ekstraklasa, Radomiak Radom, rocznik 2000, stoper/lewy obrońca) – Grudziński, podobnie jak Kochalski, obserwował spotkanie Radomiaka z Wartą z ławki rezerwowych.

Gabriel Kobylak (I liga, Puszcza Niepołomice, rocznik 2002, bramkarz) – Puszcza ma za sobą dwie ligowe gry. Najpierw zremisowała na wyjeździe 1:1 z Resovią, a w piątek przegrała 0:1 z Miedzią Legnica. Kobylak rozegrał dwa pełne spotkania. W tym drugim meczu – w 32. minucie, przy wyniku 0:0 - wybronił rzut karny. Poza tym, 19-latek okazał się lepszy w sytuacji sam na sam, miał też kilka innych świetnych interwencji.

Jakub Czajkowski (II liga, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, rocznik 2002, lewy obrońca/pomocnik) - Pogoń zremisowała na wyjeździe 1:1 ze Zniczem Pruszków. Czajkowski grał do 73. minuty - wówczas został zmieniony przez byłego już piłkarza Legii, Mateusza Lisowskiego.