News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Kolejny dobry mecz Stromeckiego

Emil Kopański

28.10.2013 11:35

(akt. 21.12.2018 15:18)

Miniony weekend był w pełni udany tylko dla dwóch wypożyczonych legionistów, występujących w II lidze wschodniej. Bartosz Widejko pomógł Wigrom Suwałki w zwycięstwie nad dotychczasowym wiceliderem, a Marcin Stromecki zdobył piękną bramkę w meczu z Garbarnią Kraków. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cotygodniowym raportem.

Jakub Szumski (Piast Gliwice *) – cały mecz z Lechią Gdańsk (0:0) przesiedział na ławce rezerwowych.

Damian Zbozień (Piast Gliwice *) – w meczu z Lechią rozegrał pełne 90 minut. Dwukrotnie faulował, trzy razy posyłał dłuższe podania, jednak niczym szczególnym się nie wyróżnił.

Bartosz Żurek (Cracovia) – z ławki rezerwowych obserwował zwycięstwo Cracovii nad Widzewem Łódź (3:1). Rozegrał za to 45 minut w meczu rezerw Pasów z Wiślaniem Jaśkowice (6:4).

Kamil Kurowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – nie wystąpił z remisowanym 0:0 meczu z Ruchem Chorzów.

Aleksander Jagiełło (Podbeskidzie) – w 61. minucie meczu z Ruchem zmienił Krzysztofa Chrapka. Poza trzema długimi podaniami nie był widoczny.

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – Dolcan przegrał 0:1 z GKS Bełchatów, jednak Długołęcki nie wystąpił w tym spotkaniu.

Kamil Mazek (Dolcan) – wyszedł w podstawowym składzie Dolcanu w meczu z GKS. W 87. minucie zmienił go Tomasz Prejs.

Tomasz Prejs (Dolcan) – rozegrał trzy minuty w meczu z GKS, ale nie wystarczyło to, aby czymkolwiek się wyróżnić.

Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) – nadal przesiaduje na ławce rezerwowych Chojniczanki. Tym razem piłkarze z Chojnic zremisowali u siebie z Górnikiem Łęczna.

Michał Bajdur (Kolejarz Stróże) – Bajdur pojawił się w wyjściowym składzie Kolejarza na mecz z Energetykiem ROW Rybnik (1:1). Oddał jeden, zablokowany strzał, a w 58. minucie zmienił go Adrian Danek.

Marcel Gąsior (GKS Tychy) – nie wystąpił w wygranym przez GKS 2:0 meczu z Sandecją Nowy Sącz.

Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) – Wigry wygrały 2:0 z Siarką Tarnobrzeg. Widejko rozegrał 90 minut. – Walczyliśmy o każdy centymetr boiska, czego efektem końcowym jest bardzo ważne zwycięstwo – powiedział po meczu wypożyczony legionista.

Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) – sosnowiczanie wygrali z UKP Zielona Góra 2:0, ale Grzesik nie wystąpił w tym spotkaniu.

Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec) – nowy trener Zagłębia, Mirosław Smyła nie zdecydował się wpuścić na boisko także Bartka.

Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) – kolejne dobre zawody za Stromeckim. Tym razem Pogoń wygrała w Krakowie z tamtejszą Garbarnią 3:2. Marcin w 25. minucie kapitalnym strzałem z rzutu wolnego zdobył pierwszą bramkę dla zespołu z Siedlec. W 79. minucie został zmieniony przez Huberta Tomalskiego.

Kamil Dankowski (Legionovia) – Legionovia zaledwie zremisowała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0:0, ale Dankowski jeszcze nie wystąpił w tym spotkaniu.

Kordian Latos (Legionovia) – podobnie jak Dankowski, nie zagrał przeciwko Świtowi.

Paweł Wolski (Legionovia) – w 52. minucie meczu ze Świtem zmienił Tarasa Romanczuka, ale nie zdołał poprowadzić zespołu do zwycięstwa.

* - Szumski i Zbozień zostali sprzedani do Piasta, ale mają wpisaną w kontrakt klauzulę pozwalająca Legii na ich odkupienie. Dlatego też będzie cały czas śledzili ich losy.