Wypożyczeni: Kolejny gol Koseckiego

01.11.2010 16:12

(akt. 15.12.2018 08:34)

Jakub Kosecki zdobył gola dla zespołu ŁKS Łódź w wygranym meczu z GKS-em w Katowicach 3:1. Kolejnej porażki doznało GKP Gorzów ze wszystkimi trzema legionistami w składzie. Wojciech Trochim zagrał przeciwko Jarocie Jarocin, nie wystąpił za to Piotr Wasikowski. Poniżej bilans wypożyczony piłkarzy Legii.

Adam Banasiak (GKP) - Zagrał od 61. minuty spotkania przeciwko Warcie Poznań (0:2). Zastąpił Krystiana Feciucha i sprokurował rzut karny. Faulowany Zbigniew Zakrzewski sam pewnie wykorzystał "jedenastkę".

Maciej Górski (GKP) - Zmieniony po pierwszej połowie przez Michała Ilków - Gołąba. Sprawiał umiarkowane zagrożenie dla bramkarz Warty.

Radosław Mikołajczak (GKP) - Wyszedł w podstawowej jedenastce. Rozegrał pełne 90. minut przeciwko Warcie (0:2)

Kuba Kosecki (ŁKS) - Zdobył bramkę przeciwko GKS-owi Katowice. Łodzianie wygrali 3:1. "Kosa" zmieniony został w 90. minucie przez Szymona Salskiego.

Wojciech Trochim (Bałtyk Gdynia) - Zagrał przez cały mecz w którym przeciwnikiem była Jarota Jarocin (0:0)

Piotr Wasikowski (Zawisza) - Nie grał przeciwko Turowi Turek (1:0)