Wypożyczeni legioniści grali przeciw sobie

19.09.2010 20:18

(akt. 15.12.2018 13:56)

Do ciekawego meczu doszło w Gorzowie Wielkopolskim gdzie spotkały się drużyny aż czterech wypożyczonych Legionistów. Na boisku pojawiło się ich jednak już trzech, a byli nimi Kuba Kosecki, Maciej Górski oraz Radosław Mikołajczak. Po raz kolejny w barwach Zawiszy nie wyszedł Piotr Wasikowski który chyba definitywnie stracił miejsce w składzie.

Adam Banasiak (GKP Gorzów) - Przegraną z ŁKS (0:1) oglądał z ławki rezerwowych.

Maciej Górski (GKP Gorzów) - Był bardzo aktywny w spotkaniu z ŁKS (0:1). Dużo dogrywał do kolegów którzy mieli realne szansę na zdobycie gola. W 18. minucie zobaczył żółtą kartkę.

Radosław Mikołajczak (GKP Gorzów) - Zagrał przez 65 minut po których został zmieniony przez Michała Ilków - Gołąba. Jego współpraca z Maćkiem Górskim w przegranym meczu z łódzkim klubem (0:1) wyglądała bardzo obiecująco.

Jakub Kosecki (ŁKS) - Cały czas udowadnia, że jest podstawowym zawodnikiem ŁKS-u. W zwycięskim meczu z GKP grał do 87. minuty kiedy to zmienił go Mariusz Mowlik.

Piotr Wasikowski (Zawisza) - Nie zagrał w zremisowanym przez jego Zawiszę Bydgosz meczu z Olimpią Grudziądz (1:1)

Wojciech Trochim (Bałtyk) - Bałtyk Gdynia wygrał z Miedzią Legnica (1:0). Wojciech Trochim zagrał przez całe spotkania i ujrzał w tym czasie żółty kartonik.