Wypożyczeni: Legioniści grali przeciwko sobie

Łukasz Pazuła

28.09.2015 11:16

(akt. 21.12.2018 15:18)

Kolejny weekend mają za sobą wypożyczeni legioniści. Trzech zawodników nie zaliczyło ani minuty w ligowych potyczkach: Michał Bajdur, Przemysław Mizgała i Ernest Dzięcioł. Drużyna tego pierwszego wygrała 1:0 z Wigrami Suwałki i wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli. Cały mecz rozegrali Mateusz Wieteska i Bartłomiej Kalinkowski, a Łukasz Moneta wszedł z ławki rezerwowych. W Grudziądzu miejscowa Olimpia mierzyła się z Zagłębiem Sosnowiec, przeciwko sobie wystąpili Kamil Kurowski i Jakub Arak. Starcie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Jakub Kosecki (SV Sandhausen) – Sandhausem rozegrało w ubiegłym tygodniu dwa spotkania ligowe. Najpierw zremisowało u siebie 1:1 z TSV 1860 Monachium 1:1. Kosecki grał przez 72. minuty. Następnie drużyna legionisty wygrała 1:0 z Dusseldorfem. „Kosa” tym razem zszedł w 75. minucie.

Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) – Olimpia zremisowała na wyjeździe 0:0 z Zagłębiem Sosnowiec. Kurowski grał przez cały mecz. W ubiegłym tygodniu „Kura” udzielił wywiadu dla olimpiagrudziadz.com. Rozmowę z wypożyczonym legionistą możecie znaleźć tutaj.

Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) – Wigry przegrały swój kolejny mecz w lidze. Tym razem ich pogromcą okazał się Dolcan Ząbki (0:1). Moneta wszedł na boisko w 61. minucie. Zastąpił byłego legionistę – Tomasza Jarzębowskiego.

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) – „Kali” rozegrał całe spotkanie z Dolcanem.

Michał Bajdur (Dolcan Ząbki) – Bajdur przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych w spotkaniu z Wigrami.

Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) – „Wietes” rozegrał 90 minut w spotkaniu z Wigrami.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – Arak rozegrał cały mecz przeciwko Olimpii.

Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – Mizgała nie znalazł się w kadrze meczowej.

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – Chrobry przegrał u siebie 0:1 z Chojniczanką Chojnice. Gąsior wszedł na boisko w 58. minucie spotkania. Wypożyczony legionista zmienił Mateusza Hałambieca.

Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) – Pogoń zremisowała na wyjeździe 1:1 z Miedzią Legnica. Dzięcioł cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – Arka wygrała 2:1 z Sandecją Nowy-Sącz. Jałocha zagrał całe spotkanie.