News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Legioniści wrócili do pracy

Łukasz Pazuła

23.01.2017 10:45

(akt. 21.12.2018 15:17)

Wypożyczeni legioniści wrócili do pracy. Tylko Robert Bartczak nie rozegrał jeszcze żadnego sparingu. Michał Masłowski natomiast zaliczył tylko 14. minut w nowym roku. Pomocnik z powodu urazu musiał zejść z boiska. „Masło” nie pojechał z Piastem Gliwice na drugi obóz przygotowawczy w Hiszpanii.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – Arka dotychczas rozegrała jeden sparing. Gdynianie pokonali we Władysławowie  KS Chwaszczyno 5:1. Jałocha, tak samo jak pozostali dwaj bramkarze, zaliczył 30 minut w tym meczu. Golkiper zachował czyste konto.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Szwoch na sparing z trzecioligowcem wyszedł w podstawowym składzie. Pomocnik strzelił gola w 6. minucie. W przerwie został zmieniony, ponieważ na drugą połowę wyszli inni zawodnicy.

Michał Masłowski (Piast Gliwice) – Piast rozegrał do tej pory jeden sparing. Gliwiczanie pokonali 6:0 FC Hlucin w czeskich Kravarach. Masłowski w 14. minucie został zmieniony, ponieważ doznał kontuzji. Wypożyczony legionista z powodu urazu nie pojechał na drugie zgrupowanie wicemistrzów Polski w Hiszpanii.

Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) – Ruch również  rozegrał na razie tylko jeden sparing. W Rybniku-Kamieniu chorzowianie pokonali 1:0 MKF Karvina. Niezgoda nie zagrał w tym meczu.

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) – Stomil rozegrał jeden sparing w Ostródzie. Pierwszoligowiec zremisował z MKS-em Ełk 0:0. Karbowiak zagrał całą pierwszą połowę.

Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) – Wigry przegrały na wyjeździe z Żalgrisem Wilno 0:1. Kozak zagrał łącznie 70 minut.

Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie przegrało z Polonią Bytom 0:1. Bartczak nie zagrał w tym sparingu.

Arkadiusz Najemski (Zagłębie Sosnowiec) – Najemski wszedł na plac gry po przerwie i zagrał całą drugą połowę.

Konrad Handzlik (Zagłębie Sosnowiec) – Jak wyżej.

Jakub Szumski (Zagłębie Sosnowiec) – Szumski, tak samo jak Najemski i Handzlik, wszedł na plac gry w drugiej połowie. Golkiper zachował czyste konto.

Tin Matić (Zagłębie Sosnowiec) – Matić zagrał całą pierwszą połowę. W przerwie został zmieniony przez nowego legionistę – Vamarę Sanogo.

Arkadiusz Madeński (Legionovia Legionowo) – Legionovia wygrała na wyjeździe 1:0 z Pogonią Siedlce. Madeński zagrał cały mecz.

Ernest Dzięcioł (Legionovia Legionowo) – Dzięcioł w spotkaniu z Pogonią Siedlce wszedł po przerwie. Zagrał całą drugą połowę.