News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Madeński znów strzela w sparingach

Łukasz Pazuła

06.02.2017 07:33

(akt. 21.12.2018 15:17)

Arkadiusz Madeński w kolejnych dwóch sparingach strzelił gole. Najpierw trafił do siatki w meczu z Radomiakiem Radom, a następnie doprowadził do wyrównania w spotkaniu z rezerwami Legią Warszawa. Asystę w konfrontacji z Wisłą Kraków zanotował Konrad Michalak.

Steeven Langil (Waasland-Beveren) – Waasland-Beveren wygrał na wyjeździe 2:0 z KAS Eupen. Langil spędził 87 minut na boisku.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – Arka w ubiegłym tygodniu rozegrała dwa sparingi. Gdynianie na Cyprze pokonali najpierw 1:0 FK Cukaricki (Belgrad), a potem zwyciężyli 3:1 z KF Rad (Belgrad). Jałocha z pierwszym rywalem zagrał cały mecz, a w drugim meczu zszedł w przerwie. Wypożyczony legionista nie przepuścił w tych konfrontacjach bramki.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Szwoch w pierwszym sparingu grał przez 73 minuty, w drugim zszedł w przerwie.

Michał Masłowski (Piast Gliwice) – Piast wygrał 2:0 z Banikiem Ostrawa. Sparing był zamknięty dla mediów.

Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) – Ruch rozegrał dwa sparingi w ubiegłym tygodniu. Chorzowianie najpierw przegrali 0:3 z Górnikiem Łęczna, a później zostali pokonani przez FC Slovan Liberec. Niezgoda zaliczył łącznie 108 minut na boisku.

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) – Stomil rozegrał dwa sparingi w ubiegłym tygodniu. Olsztynianie pokonali najpierw 1:0 Polonię Warszawa, a później przegrali z Chrobrym Głogów takim samym wynikiem. Karbowiak w pierwszym meczu wszedł na boisko w 35. minucie, a w drugim spotkaniu na murawie pojawił się po przerwie.

Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) – Wigry rozegrały dwa sparingi w ubiegłym tygodniu. Suwalszczanie wygrali 3:1 z Olimpią Zabrów i zremisowali 2:2 z Mazurem Ełk. Kozak zanotował łącznie 110 minut.

Adam Ryczkowski (Wigry Suwałki) – Ryczkowski zagrał w sparingi z Mazurem Ełk. Piłkarz wszedł na murawę w drugiej połowie.

Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie rozegrało dwa sparingi w ubiegłym tygodniu. Sosnowiczanie pokonali najpierw BKS Stal Bielsko-Biała 2:1, a później przegrali z Wisłą Kraków 1:3. Bartczak zaliczył po jednej połowie w każdym meczu.

Arkadiusz Najemski (Zagłębie Sosnowiec) – Najemski w spotkaniu z Wisłą Kraków na murawie pojawił się w drugiej połowie.

Konrad Handzlik (Zagłębie Sosnowiec) – Handzlik zagrał godzinę w sparingu z BKS-em.

Jakub Szumski (Zagłębie Sosnowiec) – Szumski zagrał dwa pełne mecze z BKS-em i Wisłą Kraków.

Tin Matić (Zagłębie Sosnowiec) – Matić w obydwu sparingach na murawie przebywał przez 93 minuty.

Konrad Michalak (Zagłębie Sosnowiec) – Michalak zagrał 58 minut z Wisłą Kraków. Trener Zagłębia, Dariusz Banasik, był bardzo zadowolony z występu wypożyczonego legionisty. 19-latek w sparingu z „Białą Gwiazdą” zanotował asystę.

Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów) – Chrobry rozegrał dwa sparingi w ubiegłym tygodniu. Głogowianie najpierw wygrali 3:2 z MKS-em Kluczbork, a później pokonali 1:0 Stomil Olsztyn. „Wietes” na murawie przebywał dwie godziny podczas tych meczów. - Z czystym sumieniem mogę to potwierdzić – zapowiada się z niego naprawdę kawał piłkarza. Jeszcze jest młodzieżowcem, ale jak na obrońcę już gra bardzo dojrzale. W ogóle ma sporo atutów. Trzeba sobie powiedzieć jasno, że mieliśmy mnóstwo szczęścia z tym, że do nas trafił. W zasadzie nas on interesuje tylko i wyłącznie od strony sportowej. Jeśli chodzi o kwestię finansową, to ją zabezpiecza cały czas Legia. Jej zależało, żeby chłopak przede wszystkim regularnie grał, a umiejętności ma takie, że dałby sobie radę w każdym klubie pierwszej ligi. Widać, że był prowadzony przez bardzo dobrych trenerów i trenował ze świetnymi zawodnikami. Profesjonalizm na boisku, poza boiskiem. Klasa. Tak więc fajnie, że nam go Legia zaproponowała. Mamy bardzo dobrego zawodnika, który w dodatku nie obciąża nas finansowo. Z tym Wieteską to się nam poszczęściło – wypowiedział się Ireneusz Mamrot o wypożyczonym legioniście portalowi Futbolfejs.pl.

Michał Suchanek (Chojniczanka Chojnice) – Chojniczanka rozegrała dwa sparingi w ubiegłym tygodniu. Chojniczanie najpierw przegrali 2:3 z Lechią Gdańsk, a później zremisowali 1:1 z Pogonią Siedlce. Suchanek w pierwszym meczu grał przez pół godziny, w drugim zszedł w przerwie.

Arkadiusz Madeński (Legionovia Legionowo) – Legionowia rozegrała dwa sparingi w ubiegłym tygodniu. Najpierw pokonała 4:1 z Radomiak Radom, a później zremisowała 1:1 z rezerwami Legii Warszawa. W obydwu meczach gole strzelił Madeński. Pomocnik w pierwszym meczu zagrał jedną połowę, w drugim grał w pełnym wymiarze czasowym.

Ernest Dzięcioł (Legionovia Legionowo) – Dzięcioł w dwóch sparingach zanotował łącznie 107 minut.