News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Mazek asystuje, Dolcan wygrywa

Emil Kopański

01.04.2014 10:25

(akt. 21.12.2018 15:18)

Wypożyczeni legioniści mają za sobą kolejny weekend. Z dobrej strony zaprezentował się Kamil Mazek, który zaliczył asystę w spotkaniu z Wisłą Płock. Do treningów po poważnym urazie wrócił natomiast Kamil Dankowski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym tradycyjnym, cotygodniowym raportem.

Jakub Szumski (Piast Gliwice*) - meczu z Lechią Gdańsk nie zaliczy do udanych. Chociaż spędził na murawie 90 minut, jego zespół przegrał 1:3.

Bartosz Żurek (Cracovia) – nie znalazł się w kadrze meczowej na mecz z Widzewem Łódź (1:1)

Aleksander Jagiełło (Lechia Gdańsk) – Lechia wygrała z Piastem 3:1, ale Jagiełło nie znalazł się w osiemnastce meczowej.

Patryk Mikita (Widzew Łódź) – pojawił się na boisku w 61. minucie spotkania z Cracovią (1:1), zmieniając Mariusza Rybickiego. Zdołał oddać dwa uderzenia, w tym jedno celne.

Łukasz Bogusławski (Widzew Łódź) – nie zagrał w spotkaniu z Cracovią.

Mateusz Cichocki (Arka Gdynia) – spędził na murawie pełne 90 minut w spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz (0:0).

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – rozegrał pełne 90 minut w wygranym 3:1 spotkaniu z Wisłą Płock. Obejrzał też żółtą kartkę.

Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) – w 70. minucie meczu z Wisłą zmienił Pawła Tarnowskiego. W doliczonym czasie gry popisał się rajdem, minął bramkarza i zaliczył asystę przy trafieniu Grzegorza Piesia.

Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) – w 88. minucie spotkania z Wisłą wszedł na boisko w miejsce Damiana Jakubika. W doliczonym czasie gry sprokurował rzut karny, który na bramkę zamienił Filip Burkhardt.

Marcel Gąsior (GKS Tychy) – wyszedł na boisko w podstawowym składzie GKS na mecz z Kolejarzem Stróże (0:1), jednak w 68. minucie opuścił murawę, a zmienił go Dawid Dzięgielewski.

Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) – powoli wraca do zdrowia po poważnym urazie. Wigry zremisowały 2:2 z Wisłą Puławy.

Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) – rozegrał bardzo solidne zawody przeciwko Jarocie Jarocin (2:0).

Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) – nie zagrał w meczu z Jarotą.

Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) – nadal leczy skutki dość poważnej kontuzji. Pogoń zremisowała w Limanowej z tamtejszą Limanovią 0:0.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – w poniedziałek odbył pierwszy trening po kontuzji.

Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) – cały mecz z Pelikanem Łowicz (2:1) spędził na ławce rezerwowych.

Patryk Sokołowski (Olimpia Elbląg) – w 87. minucie spotkania ze Stalą Stalowa Wola (1:0) zmienił Michała Ressela.

Maciej Prusinowski (Olimpia Elbląg) – rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu ze Stalą.

Kordian Latos (Jarota Jarocin) – mecz z Zagłębiem rozpoczął w podstawowej jedenastce, ale znów musiał przełknąć gorycz porażki – Jarota poległ 0:2, a Latos został zmieniony w 86. minucie przez Jędrzeja Ludwiczaka.

Bartłomiej Czarnecki (Pilica Białobrzegi) - III-ligowa Pilica pod wodzą nowego trenera wygrała 2:0 z WKS Wieluń. Czarnecki trafił do siatki w 6. minucie, nie wykorzystał rzutu karnego i został upomniany żółtą kartką.

Artur Dębiec (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki) – Ożarowianka przegrała 1:2 z Victorią Sulejówek. Dębiec spędził na murawie 90 minut.

* - Szumski został sprzedany do Piasta, ale Legia nadal ma możliwość odkupienia bramkarza, więc nadal będziemy śledzić jego sytuację w klubie.