Wypożyczeni: Mazek trafia w Katowicach

Emil Kopański

27.10.2014 17:16

(akt. 21.12.2018 15:18)

Kolejny weekend mają za sobą wypożyczeni legioniści. Ze zwycięstwa cieszyć się mogli między innymi piłkarze Dolcanu Ząbki, którzy zwyciężyli w Katowicach. Swoją pierwszą bramkę w tym sezonie zdobył Kamil Mazek. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cotygodniowym raportem.

Henrik Ojamaa (Motherwell) – kolejną porażkę zanotowali zawodnicy Motherwell. Tym razem ulegli Aberdeen 0:1 i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Ojamaa rozegrał 75 minut, po czym został zmieniony przez Roberta McHugh’a./

Marcel Gąsior (Pogoń Siedlce) – w meczu dwóch ostatnich dotąd zespołów I ligi Pogoń wygrała z Widzewem Łódź 3:1. Gąsior nie wystąpił w tym spotkaniu. Nie zagrał też w meczu rezerw z Łódzkim KS (0:1).

Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) – Dolcan po trudnym meczu, pełnym niesportowych emocji, wygrał w Katowicach z tamtejszym GKS 3:2. Mikita nie znalazł się w meczowej osiemnastce.

Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) – w meczu z GKS pojawił się od pierwszej minuty. Już po 480 sekundach od gwizdka rozpoczynającego spotkanie cieszył się ze zdobytej bramki, dobijając z najbliższej odległości uderzenie kolegi z zespołu. W 80. minucie zastąpił go Kamil Prejs.

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – cały mecz z GKS oglądał z ławki rezerwowych.

Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) – rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu z GKS.

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) – Arka doznała wysokiej porażki w Lubinie z tamtejszym Zagłębiem (0:4). Jagiełło wszedł na boisko w 73. minucie, zmieniając Łukasza Kowalskiego. Losy meczu były już wtedy w praktyce rozstrzygnięte.

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) – Wigry zremisowały z czołową drużyną I ligi, Termalicą Bruk-Bet Nieciecza (1:1). Kopczyński rozegrał pełne 90 minut.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – Legionovia przegrała z Energetykiem ROW Rybnik 1:2. Dankowski, po raz kolejny pełniący rolę kapitana podwarszawskiej drużyny, rozegrał pełne 90 minut.

Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) – podobnie jak Dankowski, w meczu z Energetykiem ROW rozegrał 90 minut.

Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) – pojawił się w wyjściowym składzie Legionovii na mecz w Rybniku. Nie zawinił przy straconych golach, a chwilę po przerwie popisał się świetną interwencją po akcji Szymona Sobczaka.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie bezbramkowo zremisowało z MKS Kluczbork. Arak rozegrał 74 minuty, po czym zastąpił go Hubert Tylec.

Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) – nie zagrał w meczu z MKS.

Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – w Kluczborku spędził na murawie 74 minuty. Mizgałę zmienił Tomasz Szatan.

Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) – nie zagrał w meczu z MKS.