News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Mizgała od pierwszej minuty

Emil Kopański

20.05.2014 14:03

(akt. 21.12.2018 15:18)

Kiepski weekend zanotowali wypożyczeni legioniści. Większość z nich nie pojawiła się na boisku, a nieliczne wyjątki nie zaliczą swoich występów do udanych. Zadowoleni mogą być jedynie legioniści wypożyczeni do Zagłębia Sosnowiec, którzy mogą awansować ze swoim zespołem do I ligi. Zapraszamy do zapoznania się z naszym tradycyjnym, cotygodniowym raportem.

Jakub Szumski (Piast Gliwice*) - Piast wygrał 1:0 z Koroną Kielce, lecz Szumski cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Bartosz Żurek (Cracovia) – nie wystąpił w wygranym 2:1 meczu z Zagłębiem Lubin.

Aleksander Jagiełło (Lechia Gdańsk) – wygrany 2:1 mecz z Lechem Poznań obejrzał z ławki rezerwowych. Rozegrał natomiast 90 minut w spotkaniu rezerw z GKS Manowo (1:1).

Patryk Mikita (Widzew Łódź) – wszedł na boisko w 85. minucie meczu z Jagiellonią Białystok (1:1), zmieniając Bartłomieja Kasprzaka.

Łukasz Bogusławski (Widzew Łódź) – rozegrał w rezerwach pełne spotkanie z WKS Wieluń (2:2).

Mateusz Cichocki (Arka Gdynia) – Arka uległa 2:3 Kolejarzowi Stróże, minimalizując tym samym szanse na awans do T-Mobile Ekstraklasy. Cichocki nie wystąpił w tym spotkaniu.

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – Dolcan uległ 0:2 Energetykowi ROW Rybnik. Długołęcki rozegrał pełne 90 minut.

Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) – w 70. minucie meczu z Energetykiem ROW zastąpił Łukasza Sierpinę.

Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) – nie zagrał przeciwko Energetykowi ROW.

Marcel Gąsior (GKS Tychy) – Gąsior tym razem mecz z Flotą Świnoujście rozpoczął na ławce rezerwowych. GKS przegrał 2:3, a legionista wszedł na boisko w 46. minucie, zmieniając Mateusza Bukowca.

Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) – Wigry wygrały bardzo ważny mecz z Pelikanem Łowicz (1:0), lecz bez udziału "Wideja".

Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) – Pogoń dzięki zwycięstwu ze Stalą Stalowa Wola (2:1) znacząco przybliżyła się do awansu na zaplecze ekstraklasy. Stromecki nie zagrał w tym meczu.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – wrócił do składu Legionovii, jednak meczu ze Stalą Rzeszów Dankowski nie zaliczy do udanych. Legionovia przegrała bowiem 2:3.

Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) – w meczu ze Stalą pojawił się w wyjściowym składzie Legionovii. Na murawie spędził 62 minuty, lecz niczym się nie wyróżnił. Został zmieniony przez Adama Czerkasa.

Patryk Sokołowski (Olimpia Elbląg) – Olimpia niespodziewanie uległa Radomiakowi Radom 1:2. Sokołowski wszedł na plac gry w 81. minucie, zastępując Michała Ressela.

Maciej Prusinowski (Olimpia Elbląg) – rozegrał 90 minut w meczu z Radomiakiem.

Kordian Latos (Jarota Jarocin) – nie wystąpił w przegranym 1:2 spotkaniu z Polonią Bytom. Jarota spadł do III ligi.

Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) – pozostaje pewniakiem w talii trenera Mirosława Smyły. Rozegrał 90 minut w wygranym 2:1 meczu z MKS Kluczbork. Zagłębie włączyło się do walki o awans.

Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) – nie zagrał w meczu z MKS Kluczbork.

Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – po raz pierwszy pojawił się w wyjściowym składzie Zagłębia. Na boisku spędził 62 minuty, a zastąpił go Rafał Sadowski.

Bartłomiej Czarnecki (Pilica Białobrzegi) – nie zagrał w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Żyrardowianką Żyrardów.

Artur Dębiec (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki) – Ożarowianka wygrała w Grójcu z tamtejszym Mazowszem 2:1, a Dębiec rozegrał 90 minut.

* - Szumski został sprzedany do Piasta, ale Legia nadal ma możliwość odkupienia bramkarza, więc nadal będziemy śledzić jego sytuację w klubie.