Wypożyczeni: Ojamaa strzela, Arak asystuje

Emil Kopański

21.10.2014 15:31

(akt. 21.12.2018 15:18)

Kolejny weekend mają za sobą wypożyczeni legioniści. Dobrze zaprezentował się Jakub Arak, który zapisał na swoim koncie asystę. Bramkę zdobył Henrik Ojamaa, ale jego zespół doznał kolejnej porażki. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cotygodniowym raportem.

Henrik Ojamaa (Motherwell) – Motherwell przegrało z Dundee FC 1:3. Ojamaa rozegrał cały mecz, a w 62. minucie po dograniu Lionela Answorthe’a zdobył honorową bramkę dla swojego zespołu.

Marcel Gąsior (Pogoń Siedlce) – Pogoń przegrała w wyjazdowym spotkaniu z Arką Gdynia 0:1. Gąsior nie pojawił się na murawie. Zagrał natomiast 90 minut w meczu III-ligowych rezerw z Ursusem Warszawa (3:1). Obejrzał żółtą kartkę.

Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) – nie znalazł się w osiemnastce meczowej Dolcanu w zremisowanym 2:2 spotkaniu z Olimpią Grudziądz.

Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) – cieszy się coraz większym zaufaniem ze strony trenera Marcina Sasala. Po raz kolejny wyszedł na murawę w podstawowym składzie. W 30. minucie spotkania został upomniany żółtą kartką. W doliczonym czasie gry zastąpił go Tomasz Prejs.

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – cały mecz z Olimpią oglądał z ławki rezerwowych.

Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) – przeciwko Olimpii zagrał pełne 90 minut, ale jego gra nie zachwyciła.

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) – zagrał od pierwszej minuty wygranego 1:0 meczu z Pogonią Siedlce. W 57. minucie zluzował go Robert Sulewski.

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) – Wigry przegrały z Miedzią Legnica 1:2, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Kopczyński wyszedł w podstawowej jedenastce, dotrwał do 60. minuty, kiedy to zastąpił go Marcin Tarnowski.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – Dankowski wyszedł na mecz z Siarką Tarnobrzeg (0:1) w pierwszym składzie, z kapitańską opaską na ramieniu. Rozegrał pełne 90 minut.

Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) – w spotkaniu z Siarką zagrał przez 45 minut – w przerwie zmienił go Sebastian Janusiński.

Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) – już w 2. minucie meczu z Siarką pokonał go Jakub Więcek. Przez całe spotkanie bronił poprawnie.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie podzieliło się punktami z Wisłą Puławy, remisując 1:1. Arak rozegrał 54 minuty, po czym zastąpił go Piotr Giel. Już w 1. minucie spotkania zaliczył asystę przy trafieniu Mateusza Września.

Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) – wszedł na boisko w 54. minucie meczu z Wisłą, zastępując Łukasza Matusiaka. Próbował szarpać, jednak jego strzały były najczęściej blokowane.

Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – podobnie jak Budek, pojawił się na murawie w 54. minucie, zmieniając Tomasza Szatana, jednak nie zdołał odwrócić losów spotkania.

Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) – w 74. minucie zmienił Dawida Ryndaka, ale nie popisał się niczym szczególnym.