News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Pierwsze mecze w nowym roku

13.01.2015 13:43

(akt. 21.12.2018 15:18)

Zespoły z ekstraklasy i niższych klas rozgrywkowych powoli rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej. Czas więc na pierwsze raporty dotyczące wypożyczonych. Jak na razie sparingi zagrały Dolcan Zabki i Wigry Suwałki, a tam pięciu graczy wypożyczonych z naszego klubu oraz jeden zawodnik testowany. Poniżej szczegóły.

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - Pojawił się na boisku w 71 minucie sparingu z Cracovią, który zakończył się remisem 1:1. Chce się pokazać trenerowi Dariuszowi Dźwigale i grać więcej niż jesienią.

Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - Zagrał z Cracovią od pierwszej minuty, pewny punkt zespołu. Zmieniony zgodnie z planem w drugiej połowie spotkania. Po spotkaniu serdecznie porozmawiał sobie z trenerem Cracovii, Robertem Podolińskim.

Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - Wystąpił z Cracovią od początku, zmieniony planowo w drugiej połowie. Pokazał atuty typowe dla siebie - szybkość i dynamikę. Interesują się nim Cracovia i Ruch Chorzów.

Patryk Mikita - (Dolcan Ząbki) Zaczyna z czystą kartą u nowego trenera. Z Cracovią zagrał od pierwszej minuty.

Henrik Ojamaa (Motherwell) - Klub Estończyka przegrał 1:4 z Dundee na wyjeździe, a on został ukarany czerwoną kartką i opuścił murawę w 45 minucie.

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) - Zagrał w meczu z Jagiellonią Białystok w drugiej połowie, wygranym przez ekipę z Suwałk 1:0.

Bartosz Żurek (Wigry Suwałki) - Żurek w Wigrach jest na testach i próbuje przekonać do siebie sztab szkoleniowy. Zagrał w pierwszej połowie meczu, pokazał kilka razy duże możliwości techniczne.