News: Wypożyczeni: Kontuzja Sanogo

Wypożyczeni: Pierwszy mecz Czady po prawie dwóch latach

22.03.2021 09:00

(akt. 22.03.2021 08:39)

W poprzednim tygodniu pierwszy oficjalny mecz, po prawie dwuletniej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi, rozegrał zawodnik III-ligowej Wólczanki Wólka Pełkińska, Przemysław Czado. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Maciej Rosołek (Arka Gdynia, I liga, rocznik 2001) – Klub z Gdyni zwyciężył na wyjeździe 2:1 Miedź Legnica. Rosołek rozegrał cały mecz. W 6. minucie dośrodkował z prawej flanki, Mateusz Żebrowski oddał strzał z głowy, ale jeden z rywali wybił piłkę z linii bramkowej. W pierwszej połowie 19-latka sfaulował Marcin Biernat, który został napomniany żółtą kartką. W ostatniej akcji spotkania młodzieżowiec mógł podwyższyć rezultat. Napastnik uderzył z połowy boiska, bo Pawła Lenarcika nie było w bramce Miedzi, ale strzał okazał się niecelny.

Gabriel Kobylak (Puszcza Niepołomice, I liga, ’02), Mateusz Kochalski (Radomiak Radom, I liga, ’00) – Mecz Puszczy z Radomiakiem miał się odbyć 19 marca. Spotkanie zostało jednak przełożone na najbliższą środę (24.03).

Nikodem Niski (Chrobry Głogów, I liga, ’02) – Chrobry zwyciężył na wyjeździe 1:0 GKS Jastrzębie. Niski oglądał spotkanie z ławki rezerwowych.

Konrad Matuszewski (Odra Opole, I liga, ’01) - Odra zremisowała u siebie 1:1 z Sandecją Nowy Sącz. Matuszewski rozegrał cały mecz na lewej obronie. Zawodnik został napomniany żółtą kartką w 78. minucie.

Tomasz Nawotka (ŁKS, I liga, ’97) – ŁKS bezbramkowo zremisował u siebie z Zagłębiem Sosnowiec. Nawotka pojawił się na murawie w 82. minucie, zastąpił Łukasza Sekulskiego.

Aleksander Waniek (Olimpia Elbląg, II liga, ’98), Filip Sobiecki (Olimpia Elbląg, II liga, ’02) – Olimpia przegrała u siebie 0:1 z Bytovią Bytów i bezbramkowo zremisowała z Chojniczanką Chojnice. W pierwszym meczu Sobiecki grał do 46. minuty, a Waniek pojawił się na murawie w 90. minucie. W drugiej grze Sobiecki wbiegł na boisko tuż po przerwie, a "Wanio" rywalizował od pierwszej do ostatniej minuty.

Mateusz Grudziński (Znicz Pruszków, II liga, ‘00) – Znicz przegrał 0:2 z Chojniczanką i 0:1 ze Stalą w Rzeszowie. Grudziński rozegrał dwa pełne spotkania. W spotkaniu z klubem z Chojnic został napomniany żółtą kartką.

Mateusz Lisowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki, III liga, ’01) – Pogoń wygrała u siebie 1:0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Lisowski grał do 68. minuty.

Przemysław Czado (Wólczanka Wólka Pełkińska, III liga, ’01) - Wólczanka przegrała na wyjeździe 0:2 z rezerwami Cracovii. Wypożyczony legionista pojawił się na murawie w 65. minucie. Dla Czady był to pierwszy oficjalny mecz po prawie dwuletniej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi. Więcej informacji TUTAJ.