Wypożyczeni: Przegrani pewniacy

Emil Kopański

15.09.2014 14:06

(akt. 21.12.2018 15:18)

Miniony weekend nie przyniósł wypożyczonym legionistom żadnej zdobyczy bramkowej. Wielu z nich w ogóle nie pojawiła się na boisku, kilku musiało przełknąć gorycz porażki. Niezależnie od wyników, cieszyć może regularna gra Mateusza Cichockiego, Kamila Dankowskiego, Aleksandra Jagiełły i Michała Kopczyńskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cotygodniowym raportem.

Henrik Ojamaa (Motherwell) – Motherwell przerwało czarną passę porażek i wreszcie zapisało na swoim koncie trzy punkty, wygrywając z Ross County 2:1. Ojamaa pojawił się na boisku dopiero w 82. minucie spotkania, zastępując Lee Erwina.

Marcel Gąsior (Pogoń Siedlce) – Pogoń zremisowała na własnym terenie 1:1 z Olimpią Grudziądz. Gąsior nie zagrał w tym meczu.

Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) – zagrał przez 70 minut wygranego 1:0 meczu z Wigrami Suwałki, a potem został zmieniony przez Pawła Tarnowskiego.

Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) – w meczu z Wigrami pojawił się na boisku w wyjściowej jednastce. W 76. minucie zmienił go Norbert Neumann.

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – dochodzi do pełnej dyspozycji po urazie, nie wystąpił w meczu z Wigrami.

Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) – ma bardzo mocną pozycję w obronie Dolcanu. W spotkaniu z Wigrami rozegrał pełne 90 minut.

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) – Arka przegrała kolejny I-ligowy mecz i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Tym razem zawodnicy z Gdyni ulegli 0:2 Flocie Świnoujście. Jagiełło rozegrał pełne 90 minut.

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) – w przegranym meczu z Dolcanem Kopczyński pojawił się na boisku w wyjściowym składzie i pozostał na murawie do ostatniego gwizdka.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – Legionovia przegrała w Stargardzie Szczecińskim z tamtejszymi Błękitnymi 1:2. Dankowski nadal jest podstawowym obrońcą w zespole z Legionowa i rozegrał pełne 90 minut.

Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) – pojawił się w podstawowej jedenastce Legionovii. Rozegrał 82 minuty, po czym został zmieniony przez Sebastiana Czapę.

Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) – rozegrał 90 minut w meczu z Błękitnymi. Przy straconych bramkach nie miał nic do powiedzenia – obie padły po rzutach karnych.

Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie bez większych problemów zwyciężyło Nadwiślan Góra 3:1. Mizgała cały mecz oglądał z ławki rezerwowych.

Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) – pojawił się na boisku w doliczonym czasie gry meczu z Nadwiślanem, zmieniając bohatera spotkania, Tomasza Szatana.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – jako jedyny z wypożyczonych do Zagłębia legionistów rozpoczął mecz w wyjściowym składzie. Na listę strzelców się nie wpisał, ale w protokole zaistniał – w 70. minucie obejrzał żółtą kartkę. Cztery minuty później zmienił go Piotr Giel.