News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Przygotowania trwają

Łukasz Pazuła

01.02.2016 10:23

(akt. 21.12.2018 15:18)

Wypożyczeni legioniści wciąż przygotowują się do sezonu. Tylko piłkarze z Wigier Suwałki i Zagłębia Sosnowiec rozegrali po dwa spotkania. Pozostali gracze w ubiegłym tygodniu wystąpili w jednym meczu. Ivan Trickovski zaś został definitywnie sprzedany z Legii i nie będzie uwzględniany w tej klasyfikacji.

Jakub Kosecki (SV Sandhausen) – 2. Bundesliga wznowi swoje rozgrywki 5 lutego.

Arkadiusz Piech (AEL Limassol) – Drużyna Piecha rozegra mecz wyjazdowy z Arisem w poniedziałek o godzinie 18:00.

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) – Wigry w ubiegłym tygodniu rozegrały dwa sparingi w Bydgoszczy. Najpierw zremisowały 2:2 z Bytovią Bytów, później przegrały z Chojniczanką Chojnice 1:2. Kalinkowski w obydwu meczach zagrał po jednej połowie.

Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) – Kozak, tak samo jak Kalinowski, w obydwu meczach zagrał po jednej połowie.

Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki) – Dolcan wygrał sparingowy mecz z Wisłą Płock 2:1. Wieteska zagrał całą pierwszą połowę.

Michał Bajdur (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie rozegrało w ubiegłym tygodniu dwa spotkania na własnym stadionie. Obydwa sparingi sosnowiczanie przegrali. Najpierw pokonały ich GKS Tychy (0:1), a później Sandecja Nowy Sącz (0:2). Bajdur w jednym i drugim meczu zagrał po 45 minut.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – Arak, podobnie jak Bajdur, w obydwu meczach zagrał po jednej połowie.

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – Chrobry wygrał z KS-em Stilon Gorzów Wielkopolski 2:1 u siebie. Gąsior wszedł na murawę w 60. minucie. Wypożyczony legionista zmienił Łukasza Szczepaniaka.

Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) – Pogoń wygrała u siebie 2:0 z Motorem Lubin. Dzięcioł na boisku zameldował się w drugiej połowie. W przerwie zmienił Daniela Chyłę.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – Arka wygrała 1:0 z Kotwicą Kołobrzeg u siebie. Jałocha zagrał całą pierwszą połowę.