News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Siódme czyste konto Jałochy

Łukasz Pazuła

07.11.2016 08:36

(akt. 21.12.2018 15:18)

Wypożyczeni legioniści nie będą miło wspominać poprzedniego tygodnia. Tylko Konrad Handzlik brał udział w wygranym meczu swojej drużyny. Pomocnik zanotował 45 minut w zespole rezerw Zagłębia Sosnowiec. Małe powody do zadowolenia ma Konrad Jałocha, który uchronił Arkę Gdynia przed porażką z Wisłą Płock. Golkiper zachował siódme czyste konto w obecnym sezonie. Zapraszamy na nasz raport.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – Arka zremisowała na własnym stadionie z Wisłą Płock 0:0. Jałocha zagrał cały mecz i zachował czyste konto. Wypożyczony bramkarz Legii kilka razy sparował strzały rywalami, ale momentami dopisywało mu również szczęście, gdy futbolówka po uderzeniach płocczan zwyczajnie odbiła się od niego. Skrót zobaczycie tutaj.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Szwoch zagrał cały mecz z Wisłą, ale tym razem bez błysku.

Michał Masłowski (Piast Gliwice) – Piast przegrał na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 0:2. Masłowski zagrał cały mecz, niczym się nie wyróżnił.

Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) – Ruch przegrał u siebie z Lechem Poznań 0:5. Niezgoda zagrał cały mecz i przy bezbramkowym remisie wypracował znakomitą okazję Eduardsowi Visnakovsowi do strzelenia gola. Łotysz nie trafił jednak w futbolówkę.

Alban Sulejmani (Pogoń Siedlce) – Pogoń przegrała na własnym stadionie z Miedzią Legnica 0:4. Sulejmani wszedł na boisko w 79. minucie. Macedończyk zmienił byłego legionistę – Marcina Burkhardta.

Rafał Makowski (Pogoń Siedlce) – Makowski zagrał cały mecz z Miedzią, a w 86. minucie oddał strzał na bramkę golkipera rywali, lecz piłka po jego uderzeniu poszybowała nad poprzeczką.

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) – Karbowiak nie zagrał ani w meczu pierwszej drużyny Stomilu, ani w rezerwach.

Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) – Wigry przegrały na wyjeździe 2:3 z Chojniczanką Chojnice. Kozak na murawie pojawił się w 46. minucie. Wypożyczony legionista zmienił Rafała Augustyniaka.

Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie przegrało u siebie 0:2 z Chrobrym Głogów. Bartczak na murawie pojawił się w 57. minucie, zmienił Jakuba Wilka. „Barry” zdołał oddać jeden niecelny strzał na bramkę Karola Szymańskiego.

Arkadiusz Najemski (Zagłębie Sosnowiec) – Najemski zagrał cały mecz przeciwko Chrobremu. Obrońca przy pierwszej straconej bramce przegrał pojedynek powietrzny ze strzelcem gola. Skrót zobaczycie tutaj.

Konrad Handzlik (Zagłębie Sosnowiec) – Drugi zespół Zagłębia wygrał na wyjeździe 6:0 z LKS-em Ostoją Żelisławice. Handzlik zagrał całą pierwszą połowę.

Jakub Szumski (Zagłębie Sosnowiec) – Szumski zaliczył 90 minut w meczu z Chrobrym. Bramkarz zanotował kilka udanych interwencji, przy obu golach nie miał żadnych szans.

Tin Matić (Zagłębie Sosnowiec) – Matić na murawę wszedł w 85. minucie. Napastnik zastąpił Sebastiana Dudka.

Arkadiusz Madeński (Legionovia Legionowo) – Legionovia przegrała u siebie 0:1 z Radomiakiem Radom. Madeński w 81. minucie zmienił byłego legionistę – Patryka Koziarę.

Ernest Dzięcioł (Legionovia Legionowo) – Dzięcioł w 65. minucie zmienił Sebastiana Milewskiego.