Wypożyczeni: Skuteczny Mazek

Emil Kopański

11.11.2014 17:30

(akt. 21.12.2018 15:18)

Bramka Kamila Mazka to największy powód do radości w zestawieniu dotyczącym wypożyczonych legionistów. Wypożyczony do Dolcanu Ząbki zawodnik trafił do siatki w zremisowanym meczu z Sandecją Nowy Sącz. Tym razem w swoich meczach nie wystąpili m.in. Kamil Dankowski i Aleksander Jagiełło. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cotygodniowym raportem.

Henrik Ojamaa (Motherwell) – Motherwell pokonało Dundee United 1:0. Ojamaa rozegrał pełne spotkanie, a w 63. minucie obejrzał żółtą kartkę.

Marcel Gąsior (Pogoń Siedlce) – Pogoń przegrała przed własną publicznością z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza 1:4. Gąsior nie wystąpił w tym meczu. Rozegrał za to 90 minut w meczu rezerw z Omegą Kleszczów (2:2). Po 16. kolejce I-ligowa Pogoń zajmuje 16. pozycję w tabeli, wyprzedzając jedynie GKS Tychy i Widzew Łódź.

Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) – Dolcan podzielił się punktami z Sandecją Nowy Sącz (2:2). Mikita w 78. minucie zastąpił Tomasza Chałasa i zdążył obejrzeć żółtą kartkę za grę na czas.

Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) – pojawił się w wyjściowym składzie Dolcanu na mecz z Sandecją. Jak się okazało, była to słuszna decyzja Marcina Sasala. Mazek w 28. minucie gry po zamieszaniu w polu karnym okazał się najprzytomniejszy i pokonał bramkarza gości, Łukasza Radlińskiego

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – nie zagrał w spotkaniu z Sandecją.

Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) – w meczu z Sandecją rozegrał pełne 90 minut.

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) – Arka wygrała na wyjeździe z Olimpią Grudziądz 3:0. Jagiełło cały mecz spędził na ławce rezerwowych. W tym spotkaniu czerwoną kartkę obejrzał eks-legionista, Alan Fialho.

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) – Wigry pokonały Chojniczankę Chojnice 2:1. Kopczyński, co powoli staje się tradycją, rozegrał pełne 90 minut.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – Legionovia uległa w Wałbrzychu tamtejszemu Górnikowi 1:3. Dankowski nie wystąpił w tym meczu.

Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) – pojawił się na boisku w 80. minucie meczu z Górnikiem, zmieniając Pawła Broniszewskiego.

Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) – Smyłek rozegrał przeciwko Górnikowi pełne 90 minut.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie bezbramkowo zremisowało z Kotwicą Kołobrzeg. Arak rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, a w 65. minucie zastąpił Łukasza Tumicza.

Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) – cały mecz z Kotwicą przesiedział na ławce rezerwowych.

Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – w 46. minucie spotkania z Kotwicą zastąpił Piotra Giela, jednak nie poprowadził swojej drużyny do zwycięstwa.

Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) – mecz z Kotwicą zaczął w pierwszym składzie, jednak w przerwie zmienił go Dawid Ryndak.