06.08.2017 00:25

(akt. 21.12.2018 15:17)

W ubiegłym tygodniu Konrad Michalak przeszedł na wypożyczenie do Wisły Płock. Piłkarz nie zdążył jeszcze zadebiutować w nowym zespole. Pozostali wypożyczeni legioniści, poza Michałem Suchankiem, nie będą miło wspominać minionego weekendu.

Sandro Kulenović (Juventus F.C.) – Primavera swoje rozgrywki rozpocznie 9 września.

Konrad Michalak (Wisła Płock) – Michalak nie grał jeszcze w meczu z Wisłą Kraków, dopiero co dołączył do zespołu. (płocczanie przegrali u siebie 0:1).

Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) – Pogoń przegrała u siebie 1:2 z Odrą Opole. Szrek rozpoczął mecz w pierwszym składzie, ale 63. minucie został zmieniony przez strzelca gola dla siedlczan – Macieja Wichtowskiego.

Adrian Małachowski (Pogoń Siedlce) – Małachowski całe spotkanie z Odrą przesiedział na ławce rezerwowych.

Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – Podbeskidzie przegrało u siebie 0:2 z Bytovią Bytów. Kozak na boisku pojawił się w 69. minucie. Zmienił Szymona Sobczaka.

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – Ruch przegrał u siebie 0:1 z Chrobrym Głogów. Hołownia nie znalazł się w kadrze meczowej na to spotkanie.

Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie przegrało na wyjeździe 1:2 z Górnikiem Łęczna. Nawotka zagrał cały mecz.

Radosław Majecki (Stal Mielec) – Stal przegrała 0:1 na wyjeździe z GKS-em Tychy. Majecki zagrał cały mecz. Skrót zobaczycie tutaj.

Michał Suchanek (Górnik Łęczna) – Suchanek zagrał 90 minut w spotkaniu z Zagłębiem. W doliczonym czasie gry został zmieniony przez byłego legionistę – Sebastiana Szerszenia.