Wypożyczeni: Słaby weekend dla wypożyczonych

18.11.2014 11:08

(akt. 21.12.2018 15:18)

Nie był to dobry weekend dla wypożyczonych zawodników z Legii. Prawie nikt nie mógł się cieszyć z wygranej. Wyjątkiem był Aleksander Jagiełło, ale jego wkład w zwycięstwo był znikomy. Dużo większe powody do radości miał były gracz naszego klubu i kolega "Olka" Alan Fialho.

Henrik Ojamaa (Motherwell) – Wystąpił w barwach reprezentacji Estonii w meczu zremisowanym bezbramkowo z San Marino na wyjeździe. Na murawę wyszedł od pierwszej minuty, ale niczym nie zachwycił. W 62. minucie zmienił go Henri Anier.

Marcel Gąsior (Pogoń Siedlce) – Pogoń zremisowała w wyjazdowym spotkaniu z Flotą Świnoujście. Gąsior nie wystąpił w tym meczu. Rozegrał za to 90 minut w meczu rezerw z WKS-em Wieluń  - 5:0. Po 17. kolejce I-ligowa Pogoń zajmuje 17. pozycję w tabeli, wyprzedzając jedynie Widzew Łódź.

Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) – Dolcan przegrał z GKS-em Tychy w Jaworznie 0:1. Mikita nie pojawił sie na murawie. Dolcan zajmuje na półmetku rozgrywek 7. miejsce w tabeli I ligi.

Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) – Wyszedł na boisko w pierwszym składzie przegranego 0:1 meczu z GKS-em tychy. Zmieniony w 73. minucie przez Bartosza Osolińskiego.

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – nie zagrał w spotkaniu z GKS-em Tychy

Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) – w meczu z GKS-em Tychy rozegrał pełne 90 minut i był pewnym punktem swojego zespołu.

Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia) – Arka wygrała 2:1 a GKS-em Katowice, zaś Jagiełło wszedł na murawę na ostatnie 10 minut - nie zdołał w tym czasie zapaść w pamieć kibiców. Udało sie to za to byłemu obrońcy Legii Alanowi Fialho, który pięknym strzałem zdobył efektowną bramkę dającą prowadzenie gospodarzom (bramkę Alana można obejrzeć poniżej).

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) – Wigry zremisowały 1:1 z Wisłą w Płocku. Kopczyński, co powoli staje się tradycją, rozegrał pełne 90 minut.

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – Legionovia przegrała w Legionowie 3:4 z Wisłą Puławy. Dankowski zagrał całe spotkanie, ale cała defensywa zaprezentowała się kiepsko. Warto nadmienić, że ładną bramke dla "Novii" zdobył były piłkarz Legii Paweł Broniszewski. Legionovia zajmuje 12. miejsce w tabeli II ligi.

Marcin Stromecki (Legionovia Legionowo) – Od popczątku spotklania z Wisłą Puławy na murawie, obejrzał żółtą kartkę, zmieniony w 66 minucie.

Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) – Zbierajacy dobre recencje Smyłek tym razem poza pierwszym składem. Efekt? Cztery stracone gole.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – W meczu z Puszczą Niepołomice pojawił się na boisku tuż po przerwie zmieniając Przemysława Mizgałę. Zagłębie przegrało 0:1, zaś Arak nie miał okazji by zaprezentować swoje umiejętności srzeleckie.

Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) – cały mecz z Puszczą przesiedział na ławce rezerwowych.

Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) – Wystąpił od pierwszej minuty w meczu z Puszczą, zmieniony w przerwie przez Jakuba Araka.

Miłosz Kozak (Zagłębie Sosnowiec) – Pojawił się w na boisku w Niepołomicach na ostatnie 17 minut zmieniając Huberta Tylca.